Magazin gündeminden başlıklar 08/01/2010

Noel gecesi oğlum oldu

Yılmaz Erdoğan, katıldığı bir TV programında 'Neşeli Hayat' filmini ve yeni doğan oğlunu anlattı. "Sıradışı bir yıl geçiriyorum" diyen Erdoğan sözlerine şöyle devam etti: "Filmde Noel Baba'yı oynuyorum. Noel gecesi oğlum oluyor. Enteresan bir durum tabii." Erdoğan'ın ilk evliliğinden bir kızı var. (Televizyon Gazetesi)

YILMAZ ERDOĞAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

DERLEYEN: FULYA UGAN/SABAH

Bihter başıma çok işler açtı

Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerinin eğilimlerini belirlemek amacıyla düzenlenen '2009 Yılının Yıldızları' adlı anket çalışmasının sonucunda öne çıkan isimler, önceki gün üniversitenin oditoryumunda düzenlenen bir törenle ödüllerini aldı. Üç bin Yıldız Teknik Üniversiteli öğrenci arasında yapılan ankette, '2009'un En Beğenilen Kadın Oyuncusu' seçilen Beren Saat, törende ilgi odağı oldu. Ödül almak için çıktığı sahnede, kısa bir konuşma yapan Saat, "Bihter başıma çok iş açtı ama böyle güzel şeylere de vesile oluyor. Bu ödülü tüm ekip arkadaşlarım adına alıyorum" dedi. Güzel oyuncu, konuşmasının ardından dakikalarca ayakta alkışlandı. Ödül töreni sonrası ödülü elinde arabasına binmeye hazırlanan Beren Saat, bu sırada küçük bir aksilik yaşadı. Kazara ödül heykelciğinin üstündeki yıldızı kıran güzel oyuncu, "Hiç önemli değil, ödül benim için hâlâ çok değerli" diyerek arabasıyla üniversiteden ayrıldı.

BEREN SAAT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

'Aşk ve Ceza' sinema filmi gibi

Mirgün Cabas ve Hakkı Devrim'in sundukları 'Günlerin Getirdiği' programına konuk olan Zeynep Beşerler, rol aldığı 'Aşk ve Ceza'nın ilk günkü performansının muhteşem olduğunu söyledi. İlk bölümü reyting sıralamasında üçüncü olan dizinin, izleyiciler tarafından da çok beğenildiğini söyleyen Zeynep Beşerler, bu projede yer aldığı için de mutlu. Zeynep Beşerler,"Çok iyi bir başlangıç yaptık. İnşallah devamı gelecek" diye konuştu. Genç oyuncu, "Çok güzel bir iş olmuş. Sinema filmi tadında bir iş... Hakikaten, herkesin eline sağlık" diyerek tüm oyuncuları ve ekibi kutladı. Önceki akşam yayınlanan ilk bölümde yer almayan Beşerler, gelecek hafta yayınlanacak olan ikinci bölümde, yurtdışından gelen bir karakteri oynuyor.

ZEYNEP BEŞERLER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Elif'ten eşine sürpriz doğum günü partisi

Şarkıcı Elif Karlı, 18 yıllık eşi Cengiz Karlı için kendi gece kulüpleri CK'da sürpriz parti düzenledi. Sahneye çıkan Elif Karlı, eşinin 43 yaşına bastığı kutlamaya katılanları, şarkılarıyla coşturdu. Pasta kesiminden sonra gazetecilerle sohbet eden Karlı, yakın dostu Demet Akalın'a dair şu açıklamaları yaptı: "Çok iyi bir insan... Süper bir fiziği, muhteşem bir sesi var ama aşk hayatı çok çalkantılı. Özel hayatına hiç dikkat etmiyor!"

Ayrılığı göbek atarak kutladı

Geçtiğimiz yıllarda 'muhafazakar eşcinsel' olduğunu açıklayan modacı Cemil İpekçi, Sivaslı sevgilisi Ender Polat'tan ayrılmasını Gamsız Meyhane'de kutladı. Önceki gece kalabalık bir arkadaş topluluğu ile eğlenen İpekçi, "İyi ki de ayrılmışım. Zaten bu aşk fazla yürümezdi" dedi. Fasıl eşliğinde rakısını yudumlayıp, göbekler atan Cemil İpekçi, kısa süre önce "Seviyorum, aşığım" dediği Ender Polat'tan sonra aşk acısı çekmediğini gözler önüne serdi.

CEMİL İPEKÇİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Bakışıp, gülümsediler

Nuri Bilge Ceylan'ın 'Üç Maymun' filmiyle yıldızı parlayan Ahmet Rıfat Şungar, Eskişehir'de çekilen 'Es-Es' dizisi bittikten sonra İstanbul'a döndü. Önceki gece, meslektaşı Beste Bereket'le birlikte Beyoğlu Hayal Kahvesi'nden çıkarken görüntülenen Şungar, gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı. Beyoğlu'nda yürürken fotoğrafları çekilen iki oyuncu, kendilerine yöneltilen sorular karşısında birbirlerine bakıp, gülümsemekle yetindi.

NURİ BİLGE CEYLAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AHMET RIFAT ŞUNGAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BESTE BEREKET FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Eren Talu’nun sarışını

14 yıllık eşi Defne Samyeli ile boşanma davası devam eden Eren Talu, önceki akşam Rebublic isimli gece klübünde sarışın bir kadınla başbaşa yemek yedi. Bu esnada dışarıda gazetecilerin kendilerini görüntülemek için beklediğini duyan Talu, mekandan yalnız çıktı ve bir süre cep telefonuyla konuşarak tek başına yürüdü. Ünlü mimardan bir süre sonra da kız arkadaşı mekandan ayrıldı. Gazetecilerin kendisini göüntülediğini görünce çantasıyla yüzünü kapamaya çalışan genç kadın, hemen bir taksiye bindi. Eren Talu'nun ise tek başına yürürken oldukça düşünceli olduğu dikkatlerden kaçmadı.

'Kalbinin kaldığı' Ege'ye taşınıyor

Yıllardır İstanbul Kanlıca'daki yalısında oturan Sezen Aksu, memleketi İzmir'den ev bakıyor. Yaz boyunca konser maratonundan arta kalan zamanını İzmir Mordoğan'daki yazlığında geçiren sanatçı, artık daha fazla İzmir'de kalma kararı aldı. Her fırsatta İzmirli olmaktan gurur duyduğunu hatta "Kalbim Ege'de Kaldı" isimli şarkısıyla memleketine olan hasretini dile getiren Sezen Aksu, İzmir'ine kavuşuyor. İzmir'den satın alacağı ev için çalışmalara başlayan sanatçı, emlakçıların önerdiği evlere tek tek bakmak için İzmir'e gidecek. Önceki yıl çok sevdiği ve hatta adına şarkılar yazdığı köpeği Cano'yu kaybeden Aksu, geçtiğimiz günlerde de 18 yıllık kedisi İrma'nın ölmesiyle büyük şok yaşadı. Çok sevdiği dostlarını kaybeden ve Kanlıca'da bulunan anılardan biraz uzaklaşmak adına İzmir'den ev alma kararını hızlandırdığı belirtilen ünlü sanatçı, yeni bestelerini artık memleketinde yapacak.

SEZEN AKSU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BİZE ULAŞIN