Magazin gündeminden başlıklar 15/01/2010

Single değil albüm güzel

Ajda Pekkan, Kanyon'da alışveriş yaptı, çorba içti! Şıklığıyla dikkat çeken Süperstar, "Ben single çıkarmam, ancak albüm yaparım" dedi.

AJDA PEKKAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Ali için heyecan dorukta

Halit Ergenç-Bergüzar Korel çifti Kanyon'da yemek yedi. Hamileliğinin son günlerini yaşayan ve bebeğine Ali ismini verecek olan Korel, "Artık gün sayıyoruz, çok heyecanlıyız" dedi.

HALİT ERGENÇ-BERGÜZAR KOREL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Annem gibi seven lazım

Şarkıcı Emrah, programda Yüksel Aytuğ'un "Annesine çok bağlı olanlar evlenemiyor galiba... Mesela; bir Beyazıt Öztürk örneği var. Bu kadar çok aşk şarkısı yazan ve aşk filminde oynayan birinin henüz aradığı aşkı bulamamasını nasıl yorumluyorsunuz?" sorusuna şöyle yanıt verdi: "İnsan kendisini annesi kadar seven birini arar, doğru. Anne kadar menfaatsiz seven birini arıyorsunuz. Böyle birini bulmak kolay değil. Kısmet!"

EMRAH FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Balıketli kadınlara hayranım

"Şişman kadın güzel değildir" diyen Ebru Şallı'nın tezine, antitez! Güzide Duran, "Ben zayıf ve uzun boylu biri olarak hep şişman, daha doğrusu balıketli kadınlara hayranlıkla bakmışımdır. Onları güzel ve seksi buluyorum!" dedi.

GÜZİDE DURAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Oyunculuğu dert edindi güzelim çocuk kilo bile aldı

Pek çok ünlüye oyunculuk eğitimi veren tiyatrocu Ayla Algan, Tolgahan Sayışman'ı 'örnek öğrenci' ilan etti: "Gelip gider, öğrenmeye çalışırdı. O güzelim çocuk son rolü için kilo bile aldı. Güzelliğini sildi bir anda... Güzelliğini değil, oyunculuğunu sattı. "Usta tiyatro sanatçısı Ayla Algan, Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı 'Ekol Drama Sanat Evi'nde, hem yeni tiyatro ve sinema sanatçıları yetiştiriyor; hem de kişisel gelişim ve yöneticilik dersleri veriyor. Şirketler, özellikle kriz sonrası çalışanların birbiriyle iletişimini kuvvetlendirmek için Ayla Algan'a başvuruyor. Yönetici ve çalışan arasındaki gerilim, yeterli gelmeyen zam oranlarına karşı tavır gibi olumsuzluklar; yapılan çalışmalarla azaltılıyor...

AYLA ALGAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

En zengin çift seçildiler

Amerikalı ünlü hip-hop yıldızları Beyonce ve Jay-Z, Forbers dergisi tarafından en çok kazanan çift seçildi. 2008 yılı haziran ayından 2009 yılı haziran ayına kadar yaklaşık 140 milyon dolar kazanan çifti, ikinci sırada Harrison Ford ve Calista Flockhart takip etti. Ünlü çift, 84 milyon dolar kazandı.

BEYONCE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Müstakbel damada destek Yöntem'i

İlk albümü 'Her Sabah' ile müzik dünyasına adım atan Bora Duran, dün gece Jolly Joker Balans'ta albüm tanıtım konseri verdi. Duran'ı ilk konserinde oyuncu ve yapımcı arkadaşları ile ailesi de yalnız bırakmadı. Selçuk Yöntem'in kızı Iraz ile nişanlı olan Bora Duran'ı nişanlısı ve müstakbel kayınvalidesi Cihan Hanım da en önden izledi. Konser sonunda Ezginin Günlüğü'nden Nadir Göktürk ile 'Ebruli' şarkısına düet yapan Duran, Selçuk Yöntem'in de sahneye çıkmasıyla duygulandı. Sahnede Duran'a sarılan Yöntem, Ümit Yaşar Oğuzcan'ın 'Kadınlar İçin Sone' şiirinden bir bölüm seslendirdi. "Bu çok sevdiğim şiiri eşim Cihan'a ithaf ediyorum" diyen Yöntem'e izleyiciler, "Sen bir aşk adamısın!" diyerek tezahürat ederken, Yöntem sahneden indikten sonra eşi Cihan Hanım'a sarılarak, "Seni seviyorum" dedi.

'Kanuni' Sultan Şoray açıkladı: Sevişebilir

Sinemayı, "Sevişmem, öpüşmem" kanunlarıyla tanıştıran Türkan Şoray, çark etti: "Türk toplumunun şartları değişti. Dizi ve sinemada gerekliyse sevişme sahneleri olmalı."

TÜRKAN ŞORAY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BİZE ULAŞIN