Magazin gündeminden başlıklar 19/01/2010

Doğum sonrası ilk gezi

Ünlü oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan, önceki gün eşi Belçim Erdoğan'la baş başa Kanyon'da akşam yemeği yedi. 25 Aralık akşamı ikinci kez baba olan Yılmaz Erdoğan, doğum sonrası ilk kez eşiyle birlikte görüldü. Oğulları Rodin'den uzun süre ayrı kalamayan çift, sakin bir yemeğin ardından evlerinin yolunu tuttu.

YILMAZ ERDOĞAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

90 filmden çoğunu para için yaptım!

'Aşk-ı Memnu'da 'Firdevs' karakterini canlandıran Nebahat Çehre, Türkan Şoray'ı örnek aldığını söyledi. NTV'de Şoray'ın sunduğu 'Sinema Benim Aşkım' programına konuk olan Çehre, "Çok hak etmişsin bulunduğun yeri. Disiplinin, güzelliğin, bakışın, bize çok şeyler kattı" dedi. Çehre, hep aynı tip roller aldığını ve 90 küsur filmde oynadığını belirterekbirçoğunu para için yaptığını itiraf etti: "İsteyerek yaptığım şeyler çok azdı. 90 filmden 10-15 tanesini ancak sayabilirim."

NEBAHAT ÇEHRE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

70 bin liramızı geri ver

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy'a mahkeme şoku! Yılbaşında Ankara Limak Ambassadore Otel'de sahne almak için bir organizasyon şirketiyle 180 bin liraya anlaşan Bülent Ersoy, aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Böbrek rahatsızlığı nedeniyle hastanede yatan Ersoy'u doktorlar sahneye çıkmaması konusunda uyardı. Hal böyle olunca konser veremeyen ünlü divayı, organizasyon şirketi yetkilileri mahkemeye verdi, haciz işlemi başlattı. Yetkililerin, sanatçıya 70 bin lira avans ödedikleri, sahne iptal olunca parayı geri istedikleri ve divanın ödemediği öğrenildi. Yetkililer, "Biz uğradığımız zararın parasını Bülent Hanım'dan istiyoruz. Çünkü nezaket gösterip telefonlarımıza bile çıkmadı" dediler. Şimdi Ersoy'dan, tüm masraflar dahil 100 bin lira isteniyor.

BÜLENT ERSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Zombilerin filminde oynadı

'Sınav' filmi ile beyazperdeye adım atan Rüya Önal; 'Ada: Zombilerin Düğünü' adlı filmle bir kez daha izleyici ile buluşacak. 'Sınav'ın ardından Okan Bayülgen'in TV programında çalışan, 'Evde Olmak Güzel' adlı dekorasyon programında sunuculuk yapan ve 'Doktorlar' dizisinde rol alan Önal'ın fotoğralarını da Okan Bayülgen çekti. Talip Ertürk ve Murat Emir Eren'in yazıp yönettiği film; bir düğünde meydana gelen olayları, amatör bir kameramanın bakış açısıyla anlatıyor. Önal dışında, Ozan Ayhan, Esra Ruşan ve Onur Buldu'nun rol aldığı korku-komedi tarzındaki film, 29 Ocak'ta gösterime girecek.

Hayalim iyi bir psikolog olmaktı!

Amerikalı ünlü şarkıcı Rihanna, Fransız Paris Match dergisine verdiği röportajda, yıllar önce psikolog olmanın hayallerini kurduğunu söyledi. 21 yaşında dünyanın tanıdığı bir isim olmanın kendisini yorduğunu söyleyen yıldız, "Çoğu zaman kendimi çok yorgun hissediyorum. Dinlenmek istediğim zamanlar o kadar çok ki... Her şeyle uğraşmaya çalışmak insanı yoruyor! Zaten eskiden en büyük hayalim psikolog olmaktı! Bazen keşke olsaydım diyorum" diye konuştu.

RIHANNA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Fakirler için vakıf kuracak

Sanatçı Gülben Ergen, kuracağı vakıf ve internet sitesi aracılığıyla fakir çocuklara eğitim desteği sağlayacak. Ergen, "Çocuklarımla aynı şartlarda olmayan çocuklara yardım edeceğim" dedi. Ergen'in ilk hedefi ise başta Doğu Anadolu olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanında fakir çocukların eğitileceği anaokulu yaptırmak. Enerjisini tamamen bu işe verdiğini belirten Ergen, internet sitesini ziyaret edecek hayırseverlerden yardım beklediğini söyledi. Gülben Ergen önceki aylarda Mardin'in adı katliamla anılan Bilge köyüne giderek minik öğrencilere, vitamin, giyim ve kırtasiye yardımı yaptı. Gördüklerinden etkilenen sanatçı, İstanbul'a döner dönmez yardım kampanyası hazırlığına başladı. Bugüne kadar çok sayıda yardım kampanyasına katıldığını ifade eden Ergen, şöyle konuştu: "Anne olduktan sonra özellikle küçük çocuklara karşı daha da hassaslaştım. Benim çocuklarım gibi şanslı olmayan çocuklar var. Hele cocukların sıkıntılarını yakından görünce harekete geçme kararı aldım. Bundan sonra, kendi kuracağım vakıf aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaşacağım" dedi.

GÜLBEN ERGEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Cem Yılmaz’a Recep’li protesto

Malatya Park AVM bünyesinde hizmete giren Avşar Sinemaları, açılış günü Türkan Şoray, Ferdi Tayfur ve Oya Aydoğan'ı misafir ederken, önceki gün de Cem Yılmaz'ı ağırladı. Cem Yılmaz'ı görmek için binlerce kişi alışveriş merkezine akın ederken, ünlü komedyen son filmi 'Yahşi Batı'yı hayranları ile birlikte izledi. Ancak 122 dakikalık filmine ara verdirtmeyen Yılmaz, izleyicinin tepkisi ile karşılaştı. Ardından alışveriş merkezinin içinde düzenlenen sohbete katılan Yılmaz'ın burada da sadece 10 dakika sahnede kalması ve fotoğraf çektirme isteklerini geri çevirmesi, hayranlarını çok kızdırdı. Cem Yılmaz'ın, fotoğrafını çekmek için yarışan hayranlarına, "Hepinizde cep telefonu var mı? Olmayanlar varsa ben yanımda getirdim, dağıtacağız şimdi" esprisi de ortamı yumuşatmadı. Yılmaz'a sinirlenen bir grup 'Recep İvedik' diye bağırarak protesto etti. Yılmaz, Malatya'nın yöresel restoranlarından 'Beşkonak'ta yemek yedikten sonra da İstanbul'a döndü.

CEM YILMAZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Kendimi seksi bulmuyorum!

Million Dollar Baby' isimli filmle, milyonlarca erkeği kendine hayran bırakan Hilary Swank, Fransız Gala dergisine verdiği röportajda kendisini hiç de seksi bulmadığını, bir erkeği nasıl baştan çıkarmak gerektiği konusunda da hiçbir fikri bulunmadığını söyledi. Güzel yıldız, "Cidden fiziğimle hiç ama hiç ilgilenmiyorum. Aynaya bakıp, kendine hayran olanlardan olmadım hiçbir zaman" diye konuştu.

HILARY SWANK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

BİZE ULAŞIN