Magazin gündeminden başlıklar 21/01/2010

  • Perşembe 21.01.2010

Birlikte fotoğrafa 'Rıza'sı olmadı

Kıvanç Tatlıtuğ'la yollarını ayıran Meltem Cumbul, genç oyuncu Rıza Kocaoğlu ile Taksim Jazz Stop'da eğlendi. Mekandan ayrı ayrı çıkan ikiliden Cumbul, kendisine yöneltilen soruları yanıtsız bıraktı.

MELTEM CUMBUL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KIVANÇ TATLITUĞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Bukalemun gibi sürekli değişiyor

Safiye Soyman ile Faik Öztürk, önceki gün İstinye Park'taydı. Gazetecilerle sohbet eden neşeli çift, birbirlerine takılmadan da edemedi. Faik Bey; kısa sarı saçları, siyah fuları ve kürklü çizmeleriyle ilgi odağı olan Soyman için; "Bu kadın bukalemun gibi durmadan değişiyor. Bir gün o diye sokakta başka bir kadının peşine takılacağım" dedi. Güler yüzüyle tanınan Safiye Soyman'ın bu sözlere yanıtı ise "Ona aldırmayın, ben kendi haline bıraktım" oldu.

SAFİYA SOYMAN - FAİK ÖZTÜRK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Uma aşkıyla dudak dudağa

Geçtiğimiz günlerde yeniden barıştığı nişanlısı Arpad Busson'la ilişkisini tam gaz sürdüren Uma Thurman, önceki gün New York'ta ünlü iş adamı ile görüntülendi. Bir parkta dinlenirken görüntülenen çiftin sık sık öpüşmeleri dikkat çekti. Mutlulukları yüzlerinden okunan ünlü çift, yeniden Busson'un evinde yaşamaya başladı.


UMA THURMAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Magazin gündeminden başlıklar 21/01/2010

Nil, Nil'de evlendi

Şarkıcı Nil Karaibrahimgil, Nil nehri kenarında Serdar Erener ile evlendi. Nil kenarındaki Türkiye'nin Kahire Büyükelçiliği ikametgahında kıyılan nikah törenine Kahire Büyükelçisi Hüseyin Avni Botsalı, yönetmen Sinan Çetin, Özelleştirme İdaresi eski Başkanı Uğur Bayar ve Serdar Erener'in kız kardeşi ünlü şarkıcı Sertap Erener ile tarafların yakınlarının da aralarında bulunduğu sınırlı sayıda davetli katıldı.

DÜĞÜNDEN KARELER İÇİN TIKLAYINIZ...

Altın Küre'nin kulisinde öpüştüler

Altın Küre Ödülleri gecesinde sunuculuk yapan Jennifer Aniston, 'The Bounty' filminden rol arkadaşı Gerard Butler ile samimi dakikalar geçirdi. Birbirlerine sarılarak basın mensuplarına poz veren ikilinin kuliste sürekli öpüştüğü söyleniyor. Bir ara birlikte şampanya içtikleri söylenen ikilinin geceyi de birlikte geçirdiği iddialar arasında...

JENNIFER ANISTON FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Sultan odasında kına gecesi

Önder Bekensir’le evlenecek olan Demet Akalın, kına gecesi için Al Jamal Badawi’deki Sultan odasını kapattı. Arap usulü gerçekleştirilen eğlencede dansözler ve zenneler göbek attı. Akalın'ın yarın akşam Esma Sultan Yalısında yapılacak düğünü öncesinde gerçekleştirilen kına gecesi için Al Jamal Badawi’deki Sultan odasını kapatan Akalın, gecenin tüm masrafını da üstlendi. Sanatçıyı, yakın dostları Hande Yener, Alişan ve Yıldız Tilbe yalnız bırakmadı. Bekensir, erkek arkadaşlarıyla mekana gelip, eğlenceye katıldı.

DEMET AKALIN-ÖNDER BEKENSİR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynana Şebnem Bekensir'in, gelini Demet Akalın'ı bir an olsun yalnız bırakmadığı gecede anne Şenay Akalın, "Bu gece çok mutluyum. Daha önce hiç böyle mutlu olmamıştım" dedi. Demet Akalın'ı öve öve bitiremeyen kaynana Şebnem Bekensir, "Biz gelin-kaynana değil, arkadaş gibiyiz" diye konuştu. Akalın ise elindeki kınayı göstererek, "Benim için unutulmaz bir gece. Allah herkese nasip etsin" dedi.

DEMET AKALIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

En büyük hayalinin uzun bir duvak ile yürümek olduğunu söyleyen Akalın, düğün için bu yüzden Esma Sultan Yalısı'nı seçtiklerini söyledi. Geceye Gülşen'i de çağırdığını belirten Akalın, "Gülşen davetliydi, gelmedi ama Bengü'yü zaten çağırmadım" dedi. Bunun üzerine Hande Yener'in, "Eksikliğini de hiç hissetmedik" sözleri Akalın'a kahkaha attırdı.

DEMET AKALIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BİZE ULAŞIN