Magazin gündeminden başlıklar 27/01/2010

  • Çarşamba 27.01.2010

Yemek romantizmi

Eda Taşpınar sevgilisi Bora Kozanoğlu'yla, önceki gün İstinye Park'ta romantik anlar yaşadı. Kar nedeniyle hayatın felç olduğu İstanbul'da, İstinye Park'a gelen ikili, önce 'Panino Gusto' isimli restoranda yemek yedi. Ardından el ele mağazaları dolaşan sevgililer, alışveriş yapmadan İstinye Park'tan ayrıldı.

EDA TAŞPINAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Hadi çocuklar Londra'ya!

Sibel Can, yarıyıl tatilini fırsat bilip çocukları Melisa, Engin Can ve Emir'i alarak Londra tatiline çıktı! Ünlü sanatçı, "Karneleri iyi gelince çocuklara hediye vermek istedim!" dedi.

*SİBEL CAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Evlilik teklifinden sonra aynı eve taşındılar

Boşandıktan sonra, 30 kilo veren ve ardından bir dizi estetik operasyon geçiren Zerrin Özer, eski eşi Levent Süren ile ayrı kaldıkları süre boyunca verdiği her röportajda onu çok özlediğini ve yeniden biraraya gelmek istediğini söyledi. Özer'in bu açıklamalarına, Süren de geçtiğimiz akşam baş başa gittikleri restoranda yeniden evlenme teklif ederek cevap verdi. Bu teklif ile yeniden flört etmeye başlayan ikili, nikâh tazelemeden önce birlikte yaşama kararı aldı. Çiftin yakın çevresi, ikilinin yemek sonrası yeniden mutlu günlerine geri döndüğünü belirterek Süren'in, Özer'in Bakırköy'deki evine taşındığını söyledi. Birlikte yaşayan çift evlilik için acele etmiyor. Öte yandan Özer Ataköy'de bir balık restoranında hafta sonları sahne almaya hazırlanıyor. Özer, kendisinden 22 yaş küçük Levent Süren ile 2006'da evlenmişti. İkilinin arası, geçen yıl Beylikdüzü'nde oturdukları ev yüzünden açılmıştı. Özer, şehir merkezine taşınmayı teklif etmiş, bunu eşine kabul ettiremeyince de çareyi evi terk etmekte bulmuştu. İkili sorunlarını halletti ve aynı evde yaşamaya başladı.

*ZERRİN ÖZER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Birbirimizi düşünelim sonra sıra çocuğa gelir

Sanat merkezi garajistanbul'un üçüncü yaşgünü önceki gece kutlandı. İsrail ve Filistinli sanatçılardan oluşan Boogie Balagan'ın konser verdiği kutlamaya; Memet Ali Alabora ve eşi Pınar Öğün de katıldı. İki aylık evli olan Alabora, gazetecilerin "Ufukta çocuk var mı?" sorusuna "Biraz birbirimizi düşünelim, çocuğu sonra düşüneceğiz" yanıtını verdi. Çift; evlendikten sonra bir kedi aldıklarını söyledi.

*MEHMET ALİ ALABORA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Avşar, Uludağ'da kar tatili yapıyor

Hülya Avşar, 10 yıl sonra Uludağ'da. Kızı Zehra ve kardeşi Helin'le birlikte Grand Yazıcı Chalet Hotel'de tatil yapan Avşar'a, Ece Kırbaş kayak dersleri verdi. Pistte zaman zaman zor anlar yaşayan ünlü sanatçı, "Gelirken aracımız yola saplandı, korkulu anlar yaşadık" dedi.

*HÜLYA AVŞAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Genç sevgililer alışverişte

Son dönemin popüler dizilerinden 'Melekler Korusun'nda 'Özgür' karakterini canlandıran Selen Şekerci ve oyuncu Mehmet Ali Nuroğlu, İstinye Park'ta objektifimize takıldı. 'Pupa' isimli mağazada alışveriş yapan ikilinin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

'Canım Ailem'de düğün var

'Canım Ailem' dizisinin 'Aziz'i Bekir Çiçekdemir, 'Akasya Durağı'nda oynayan Şeyda Halis'le bugün evleniyor. Yedi aylık hamile olan Şeyda Halis ile birlikte yaşayan Çiçekdemir'in düğünleri, Voice Bar'da yapılacak. Törene çiftin çok yakınları katılacak. İkili, evlendikten sonra hayatlarında hiçbir şeyin değişmeyeceğini belirterek, "Biz zaten birlikte yaşıyoruz. Nikah masasına oturacağımız için değil de ailemize katılacak bebek nedeniyle son derece heyecanlıyız" dedi.

 

Yeni aşk kokusu

Merve Sevi, Kıbrıs'ta ismini açıklamadığı bir erkekle görüntülendi. Oyuncunun evlilik planları yaptığı sevgilisi Paşhan Yılmazel'den ayrılıp yeni bir aşka yelken açtığı konuşuluyor.

*MERVE SEVİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

BİZE ULAŞIN