Magazin gündeminden başlıklar

Magazinde son 24 saatte neler olduğunu öğrenmek için tıklayın...

Magazin gündeminden başlıklar

Ezel'deki öpüşmeye eşten cevap

atv'nin ilgiyle izlenen dizisi "Ezel"in önceki gün yayınlanan bölümünde "Ezel" karakterini canlandıran Kenan İmirzalıoğlu ile "Bahar" karakterini canlandıran Sedef Avcı'nın ateşli öpüşme sahneleri reyting rekoru kırdı.

Sedef Avcı'nın kendisi gibi oyuncu olan eşi Kıvanç Kasabalı "Sedef profesyonel bir oyuncu. Senaryo ne gerekiyorsa onu yaptı. Öpüşme sahnesini de izledim. Ama sahneyi 'Karım öpüşüyor' diye değerlendirmedim. Sedef'in nasıl oyunculuk çıkardığına baktım" dedi. Sedef Avcı ise "Kıvanç ve ben oyuncuyuz. Kariyerimizi 'öpüşmeyiz, sevişmeyiz' gibi kurallarla sınırlamak istemiyoruz" şeklinde konuştu.

*SEDEF AVCI-KIVANÇ KASABALI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...


*KENAN İMİRZALIOĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Yeniden anne oluyor

Ebru Şallı ikinci kez anne oluyor. Harun Tan ile evliliğinden altı yaşında Beren adlı bir oğlu bulunan Şallı, bir aylık hamile. Eski manken yeni pilates hocası Şallı, nazar değmesin diye bu haberi şimdilik en yakınları dışında herkesten gizliyor. Şallı daha önce verdiği röportajlarda bir çocuk sahibi daha olmak istediğini söylemişti.

*EBRU ŞALLI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Mum ışığında romantizm

Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan önceki akşam ikinci evlilik yıldönümlerini kutladılar. Sunset restoranda mum ışığında baş başa yemek yiyen çift, birbirlerini ilk günkü kadar çok sevdiklerini söylediler.

*PINAR ALTUĞ VE YAĞMUR ATACAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Ayrı evlerde yaşıyorlar

Ünlü oyuncu Gwyneth Paltrow ve eşi 'Coldplay'in solisti Chris Martin evliliklerini iyice askıya aldı! In Touch dergisi, ünlü oyuncu ve şarkıcının evlerini ayırdığını söyledi. Çifte yakın bir isim, "Altı yıldır evliler ve ortak bir noktaları kalmadı" diye konuştu. İkilinin çocukları için boşanmayacağını da söyleyen dostları, "Bu durumu halledecek basit bir çözüm buldular. Yan yana iki evde yaşıyorlar. İkisi evlerini tamamen ayırmış durumda ancak çocukları için sık sık bir araya geliyorlar" diye konuştu.

*GWYNETH PALTROW FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Börek "Sever"

Seray Sever, “Sana geldiğimde kol böreği mi yiyeceğim” diye sordu, Gökbakar yanıtladı: “Çaya gelirsen kol böreği, yemeğe gelirsen patlıcan oturtma!”

Haftanın diyaloğu

TV8'de yayınlanan "Seray Sever ve Erkekler" programından köşemize malzeme yağıyor. Bu haftaki programın en ilginç diyaloğu ise Seray Sever ile Şahan Gökbakar arasında yaşandı:
ŞAHAN: Bir kadını mutfakta kendime aşık edecek kadar güzel yemek yaparım.
SERAY: Neyi güzel yaparsın mesela?
ŞAHAN: Kol böreği.
SERAY; Ben sana geldiğimde kol böreği mi yiyeceğim sadece?
ŞAHAN: Çaya gelirsen, kol böreği.
SERAY: Peki akşam yemeğe gelirsem?
ŞAHAN: O zaman patlıcan oturtma!..
SERAY: Yani ya kol ya patlıcan olacak illa ki!.. (YÜKSEL AYTUĞ)

*SERAY SEVER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

*ŞAHAN GÖKBAKAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Türk kahvesi içiyor sucuğa bayılıyor!

Magnum'un reklam filmi için Barselona'da, Benicio del Toro ile konuştuk. Yakışıklı oyuncu, Türk yemeklerinin müdavimi çıktı! En çok sucuk ve Türk kahvesini seviyor. Türk Sineması hakkında ise hiçbir şey bilmiyor!

Magazin gündeminden başlıklar

Konuşması yasak

Altıncı eşi Onur Şan’ dan boşanan Seda Sayan’ın beşinci eşi Gökhan Şükür’e geri döndüğü iddia edilmişti. Şükür, önceki akşam gittiği bir restoran çıkışında gazetecilerin sorularını, “Konuşamam. Konuşma yasağı var” diyerek, yanıtlamadı.

*SEDA SAYAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Gittikçe zayıflıyor

Bir zamanlar yuvarlak hatlarıyla erkeklerin rüyalarını süsleyen balık etli Catherine Zeta Jones, her geçen gün daha da zayıflıyor! Önceki gün bir davette fotoğrafları çekilen ünlü oyuncunun, inanılmaz derecede kilo verdiği ve kemiklerinin bile neredeyse sayılacak bir hale geldiği gözlerden kaçmadı!


*CATHERINE ZETA JONES FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

BİZE ULAŞIN