Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Sonunda boşanıyorlar

Nurgül Yeşilçay ve Cem Özer'in son iki yıldır hayli çalkantılı geçen evlilikleri resmen sona yaklaştı. Ayrılacaklarına dair çıkan tüm haberleri ısrarla yalanlayan iki ünlü oyuncu, anlaşmalı boşanmak üzere mahkemeye başvurdu. Cem Özer'in geçen ay iki genç kızla gece gezmesinde görüntülenmesi, boşanma haberlerinin yeniden gündeme gelmesine neden olmuştu. Bu yaşananlar üzerine Yeşilçay, verdiği bir röportajda eşi Cem Özer ile altıncı yılını dolduran evliliklerinden söz ederken "Dedikodu yapabiliyoruz, kavga edebiliyoruz, yani sevişiyoruz. Bu hayatın sefasını ben sürüyorum, cefasını Cem'e yükledim" demişti. Bu açıklamanın ardından Cem Özer de iki hafta önce yeni tiyatro oyunu Pir Sultan Abdal'ın basın toplantısında haklarında çıkan boşanma söylentilerini yalanlamıştı. Tüm bu yaşananların ardından çift, evliliklerine son noktayı koymaya karar verdi. Yeşilçay ve Özer, avukatları aracılığıyla anlaşmalı olarak boşanmak üzere Aile Mahkemesi'ne başvurdular. İkili 2004'te sürpriz bir nikâhla evlenmişti. Cem Özer, kayıp nüfus cüzdanlarını çıkarma bahanesi ile Yeşilçay'ı Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal'ın makam odasına götürüp nikâh masasına oturtmuştu.

NURGÜL YEŞİLÇAY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Lezbiyeni oynaması yasak

Şimdiye kadar sadece dizilerde rol alan oyuncu Pelin Sönmez geçtiğimiz günlerde sinema filmi için üçüncü kez teklif aldı ancak ailesinin vetosuyla karşılaştı.

Çok gencim

Genç oyuncu, film teklifini neden reddettiğini şöyle açıkladı: "Lezbiyeni oynamam için daha önce de iki kez teklif almıştım. Son teklifte de yine bir lezbiyeni canlandırmam istendi. Ailem oynamama izin vermedi. Henüz çok gencim, hata yapmak istemiyorum."

PELİN SÖNMEZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN