Oğlunu öldüren babadan kan donduran ifade!

Dün İstanbul Ataşehir'de S.K. isimli baba, parkta oğlu U.K'yi tabancayla öldürmüş, ardından başında durup polislerin gelmesini beklemişti. Son dakika haberine göre; katil baba parkta gözaltına alındıktan sonra bugün alt soydan yakın akrabayı kasten öldürme suçundan tutuklandı. Oğlunun akıl hastası olduğunu iddia eden baba, verdiği ifadede "Bize ve kardeşine karşı tehditte bulundu. Kız kardeşi için "Akşama kadar evden gidecek, yoksa kendisini keserim" dedi, küfürler etti. Üzerimdeki silahı çıkarıp kafama doğrulttum, "O zaman kendimi öldüreyim" dedim. Bu sırada elime vurdu. Sonrasını hatırlamıyorum" dedi.

Cuma 22.05.2020 17:57 Güncelleme: Cuma 22.05.2020 18:21
Oğlunu öldüren babadan kan donduran ifade!

Ataşehir'de parkta tartıştığı oğlunu tabancayla vurarak öldüren baba, çıkarıldığı mahkemece 'altsoydan akrabayı kasten öldürme' suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Şüpheli ifadesinde, oğlunun akıl hastası olduğunu söyleyerek, "Annesine ve kız kardeşine karşı hakaret ve şiddet içeren davranışları süreklilik kazanmıştı. Parkta da tehditlerini sürdürünce silahı çıkardım.Bu sırada gelip elime vurdu. Silah birden fazla kez ateş aldı. Sonrasını hatırlamıyorum" dedi.

Oğlunu öldüren babadan kan donduran ifade!

Ataşehir Örnek Mahallesi Yunus Emre Caddesi üzerinde bulunan bir parkta çardakta oturdukları sırada silahla ateş ederek oğlu U.K.'yı(40) öldüren baba S.K., gözaltına alınmıştı. Emniyetteki işlemlerinin ardından Kartal'daki Anadolu Adalet Sarayına sevk edilen şüphelinin mahkeme sorgusu tamamlandı.