SON DAKİKA | Türkiye corona virüsü ölü ve vaka sayısı kaç oldu? 23 Mayıs Cumartesi bugün Türkiye corona virüsü ölü, vaka ve iyileşen hasta sayısı son durum!

Türkiye corona virüsü günlük tablo Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından her gün son dakika olarak açıklanıyor. Son günlerde vefat sayısında gözlenen düşüş olumlu ve umut verici gelişmelere yol açarken 22 Mayıs son verilere göre; vefat sayısı 27 iken iyileşen sayısı bin 121 olarak belirtildi. Vaka sayısı ise 952 olarak kayıtlara geçerken test sayısı ise 37 bin 507 olarak belirtildi. Konu ile ilgili sosyal medya hesabından güncel olarak açıklamalar yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal mesafe kuralına da vurgu yaptı. Öte yandan vatandaşlar güncel corona virüsü tablosunu araştırmaya başladılar. Buna göre; Türkiye corona virüsü ölü ve vaka sayısı kaç oldu? 23 Mayıs Cumartesi bugün Türkiye corona virüsü ölü, vaka ve iyileşen hasta sayısı son durum ne? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca son dakika açıkladı!

Cumartesi 23.05.2020 18:01 Güncelleme: Pazar 24.05.2020 03:22
SON DAKİKA | Türkiye corona virüsü ölü ve vaka sayısı kaç oldu? 23 Mayıs Cumartesi bugün Türkiye corona virüsü ölü, vaka ve iyileşen hasta sayısı son durum!

Her gün akşam saatlerinde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Türkiye corona virüsü vaka ve ölü sayısına ilişkin verileri son dakika olarak açıklıyor. Vatandaşlar güncel tabloyu merak ederken internet üzerinden son verileri araştırmaya başladı. Günlük koronavirüs tablosunda; toplam test sayısı, vaka, ölü, yoğun bakım, entübe ve iyileşen hasta sayısına ilişkin son veriler yer alıyor. Buna göre; Türkiye corona virüsü ölü ve vaka sayısı kaç oldu? 23 Mayıs Türkiye corona virüsü ölü, vaka ve iyileşen hasta sayısı son durum ne? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca son dakika açıkladı!

TÜRKİYE CORONA VİRÜSÜ GÜNLÜK TABLO: 23 MAYIS BUGÜN TÜRKİYE CORONA VİRÜSÜ ÖLÜ, VAKA VE İYİLEŞEN HASTA SAYISI SON DURUM!

Türkiye corona virüsü ölü ve vaka sayısına ilişkin son durum merak edilirken Sağlık Bakanı Fahrettin Koca her gün akşam saatlerine doğru günlük tabloyu son dakika olarak açıklıyor. Yeni vaka sayısında gözle görülür bir düşüş yaşanması ile birlikte vefat sayısında da aynı oranda azalma umut verici gelişmelerin yaşanmasını sağlamaktadır. Bakan Koca, sosyal mesafe ve evde kalmanın önemine vurgu yaparken son durumun ne olduğu vatandaşlar tarafından merak edildi. Buna göre; Türkiye corona virüsü ölü ve vaka sayısı kaç oldu? 23 Mayıs Türkiye corona virüsü ölü, vaka ve iyileşen hasta sayısı son durum ne? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca son dakika açıkladı!

23 Mayıs Türkiye corona virüsü günlük tablo henüz açıklanmadı. Açıklandığı zaman haberimizin içerisinde olacaktır.

İşte günlük tabloya ilişkin son veriler...

SON DAKİKA | Türkiye corona virüsü ölü ve vaka sayısı kaç oldu? 23 Mayıs Cumartesi bugün Türkiye corona virüsü ölü, vaka ve iyileşen hasta sayısı son durum!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, "Yoğun bakım hasta sayımızla yoğun bakıma giren hastalarımızdan vefat edenlerin oranı azalıyor. İyileşme hızındaysa öngörülebilir bir yavaşlama var. Korona virüsün yayılmasına karşı verdiğimiz mücadelede evde kaldığımız günlerin rolü çok büyük. Evde kalalım" ifadelerine yer verdi.