Ünlülerin benzerleri

Ünlülerin benzerleri

Türkiye'deki şöhretinin yanı sıra Ortadoğu'da da geniş hayran kitlesine sahip olan Tuba Büyüküstün, Suudi Arabistanlı bir kadının hayatını değiştirdi.

Ünlülerin benzerleri

Hem güzelliği hem de oyunculuğuyla milyonların gönlünde taht kuran Büyüküstün'ün her anını takip eden Ortadoğulu hayranları sosyal medyada ortaya çıkan bir fotoğrafla şoke oldu.

Ünlülerin benzerleri

Ünlü oyuncuya ikizi kadar benzeyen Suudi Arabistanlı bir kadının fotoğrafları paylaşım rekoru kırdı.

Ünlülerin benzerleri

Sosyal medyada olay yaratan Suudi kadının ABD'de yaşayan genç yazar Noora Al Ogaili olduğu ortaya çıktı. Tuba Büyüküstün ile Çağatay Ulusoy gibi Türk oyuncuları sosyal medyada takip eden Noora'nın güzel oyuncuya hayranlığı öylesine büyüktü ki imajını da onun gibi şekillendirmiş.

Ünlülerin benzerleri

Noora Al Ogaili, geçtiğimiz yıl Tuba Büyüküstün'e benzemek için saçlarını onun gibi kısacık kestirip yeşil lens taktı. Yazarın saçının renginden modeline, göz renginden yüz hatlarına kadar Büyüküstün'le benzediğini gören oyuncunun hayranları Noora'yı mesaj yağmuruna tuttu.

Ünlülerin benzerleri

Bu benzerlik Al Ogaili'nin sosyal medyadaki takipçi sayısını kısa sürede arttırdı. Arap basınının da dikkatini çeken bu benzerlik Ortadoğu'daki pek çok haber sitesine de konu oldu. Tuba Büyüküstün'e benzerliğiyle bir anda şöhret olan Al Ogaili'ye Ortadoğulu yapımcılar, dizi teklifleri için sıraya girdi.

Ünlülerin benzerleri

KIZI BİLE BU KADAR BENZEMİYOR

Boşuna dememişler "insan insana benzer" diye...Üstelik bu konuda zamanın da herhangi bir etkisi yok. Gösteri dünyasının bazı genç ünlüleri özellikle bazı anlarda, bazı pozlarında tecrübeli meslektaşlarına öylesine benziyorlar ki! Bunun son örneğini de Rosie Mac sergiledi. Her ne kadar farklı coğrafyalarda yaşasalar da 19 yaşındaki Mac'in 52 yaşındaki Hülya Avşar'ın gençlik yıllarına olan benzerliği şaşırtıcı.

Rosie Mac, bazı pozlarında , Avşar'ın 20'li yaşlarındaki görüntüsünü öylesine hatırlatıyor ki şaşırmamak mümkün değil.

Ünlülerin benzerleri

İrem Derici ve Nuray Hafiftaş

BİZE ULAŞIN