Zamanın yok ettiği yıldızlar

Hepsinin hayali Türkiye'nin pop starı olmaktı. Ancak tüm şöhretleri saman alevi gibi yandı ve söndü. İşte katıldıkları yarışma programı ile bir anda parlayıp bir anda sönen yıldızlar...

TÜLİN KOCA - CANER TOYGAR

Benimle Evlenir misin yarışmasının yıldızı bir türlü barışmayan aşıkları Tülin Koca ve Caner Toygar. Diğer yarışmacılara göre şöhretlerini biraz daha uzun sürdürebilen iki TV ünlüsü olmayı başardılar. 

 

 

TÜLİN KOCA - CANER TOYGAR

Caner kimi zaman karıştığı kavgalarla kimi zaman katıldığı TV programlarındaki tuhaf tavırlarıyla gündeme geldi. Kısa süren bir dizi serüveni oldu. Kazandığı ani şöhreti istediği gibi sürdüremedi. Tülin ile Caner de kısa sürede unutulan şöhretler kervanına katıldı.

BAYHAN GÜRHAN

Pop star adaylarının en parlaklarından biriydi. Kendine özgü bir duruşu ve tarzı olan Bayhan ünlü Hayalet filminden Unchained Melody’yi bile seslendirdi.

BAYHAN GÜRHAN

Yarışma sırasında jüri üyesi Deniz Seki ile girdiği tartışma gündemde kalmasını sağladı. Hayal Edemiyorum adlı bir albüm çıkardı. Ama o da hayalini gerçekleştirip bir pop star olamadı.

ABİDİN ÖZŞAHİN

Türkiye'nin' Popstar yarışması' kavramıyla tanıştığı ilk serinin yıldızıydı Abidin Özşahin... Tarkan'a benzerliğiyle kısa sürede şöhret oldu...

ABİDİN ÖZŞAHİN

Aşktan Yana adlı bir albüm çıkarttı. Abidin Özşahin müzikal ve sanatsal anlamda aktif olarak hala çalışmaktadır.

FİRDEVS GÜNEŞ

O da yarışmanın en dikkat çekici star adaylarından biriydi. Abidin'in birinci olduğu ilk Popstar yarışmasında Firdevs de ikinci sıraya yerleşmişti.

BİZE ULAŞIN