Çocuklardan Başkan Fadıloğlu’na Sevgi Gösterisi

Ramazan ayı nedeniyle her gün farklı aileye konuk olan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu gittiği her mahallede çocukların sevgi gösterisiyle karşılaşıyor. Çocukların kendisine göstermiş olduğu yoğun ilgiden dolayı teşekkür eden Başkan Fadıloğlu, çocuklara çeşitli hediyeler sunuyor.
BAŞKAN FADILOĞLU, ÇOCUKLAR İLE SOHBET EDEREK YAKINDAN İLGİLENİYOR
On bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayı nedeniyle ihtiyaç sahibi ailelerin evlerini ziyaret ederek, sofralarına konuk olan Başkan Fadıloğlu, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Gittiği her mahallede çocukların sevgi gösterisiyle karılaşan Başkan Fadıloğlu, çocuklar ile sohbet ederek, yakından ilgileniyor. Çocuklar ile birlikte hatıra fotoğrafı da çektirmeyi ihmal etmeyen Başkan Fadıloğlu, çeşitli hediyeler sunuyor.
Hediyelerini Başkan Fadıloğlu’nun elinden almanın mutluluğunu yaşayan çocuklar, Fadıloğlu’na teşekkürlerini iletti. Bir süre daha Fadıloğlu ile sohbet eden çocuklar, "Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’nun Ramazan ayı nedeniyle mahallemizi ziyaret etti. Bizlerde hemen Başkanımızın yanına giderek kendisine sevgimizi dile getirdik. Başkanımız bizlere yakından ilgilendi ve karne başarımızla ilgili bilgiler aldı. Bizlerle hem fotoğraf çektirdi hem de çeşitli hediyeler sundu. Başkanımıza mahallemizi ziyaret ettiği için bizlere çeşitli hediyeler sunduğu için çok teşekkür ediyoruz” dediler.
BİZE ULAŞIN