Annesi nizamiyeden kovuldu, evladı vatan için şehit oldu!

Afrin şehidi Musa Özalkan’ın vasiyetinden sonra duygulandıran sosyal medya paylaşımları ortaya çıktı. Musa Özalkan, o dönemde başörtülü olduğu için kışlaya alınmayan annesi ile ilgili bir anısını anlattıktan sonra şunları söylüyor: “Sene 2017… Rütbeli bayan askerler başörtü giyebilecek. Bak Allah’ın (c.c) işine. İlahi Adalet. Zalimler için yaşasın cehennem!!!”

Annesi nizamiyeden kovuldu, evladı vatan için şehit oldu!

Özalkan çiftinin üç çocuğundan ortancası olan Musa Özalkan'ın şehadeti, Ankara Ayaş'taki ailesini yasa boğdu. Acılı ailenin evi taziye ziyareti için gelenlerle dolup taştı. Şehidin babaevine Türk Bayrağı asıldı. Sokakta bulunan diğer binalar da Türk bayraklarıyla donatıldı.

Şehit Komandodan duygulandıran vasiyet

BAŞÖRTÜLÜ ANNESİ KIŞLAYA ALINMAMIŞ!

Afrin şehidi Musa Özalkan'ın vasiyetinden sonra duygulandıran sosyal medya paylaşımları ortaya çıktı. 15 Temmuz FETÖ ihaneti hakkında çarpıcı paylaşımlarda bulunan Musa Özaltan, o dönemde başörtülü olduğu için kışlaya alınmayan annesi ile ilgili bir anısını anlattıktan sonra şunları söylüyor: "Sene 2017… Rütbeli bayan askerler başörtü giyebilecek. Bak Allah'ın (c.c) işine. İlahi Adalet. Zalimler için yaşasın cehennem!!!"

Afrin şehidi Musa Özalkan'ın başörtülü annesi kışlaya alınmamış!

İŞTE O PAYLAŞIM

BİZE ULAŞIN