Koza İşkadınları Derneği açıldı

Adana Koza İşkadınları Derneği Başkanı Arzu Göktepe, üyelerinin yatırım yapabilmesi için ortam hazırlayacaklarını söyledi

Salı 28.05.2013
ABONE OL
Adana Koza İşkadınları Derneği'nin (AKİK) hizmet binasının açılışı için tanıtım toplantısı düzenlendi. AKİK Başkanı Arzu Göktepe, 2013 yılı Mart ayında 8 girişimci iş kadını ile yola çıkan derneğin kısa sürede 75 üyeye ulaştığını söyledi. Kadının iş hayatındaki rolüne değinen GÖktepe, üyelerinin yurt içi yurt dışında yatırımlar yapabilmesi için ortamlar hazırlayacaklarını kaydetti.

SEÇKİN KONUKLAR
Tanıtım toplantısına Vali Hüseyin Avni Coş'un eşi Aylin Coş, AK Parti İstanbul Milletvekili Hakan Şükür'ün eşi Beyza Şükür, İstanbul Dünya İş Kadınları Derneği Başkanı Esra Kavurmacı, sanatçılar Jale Parıltı, Yeliz Yeşilmen, TOBB Adana Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Esra Özden, BPW Adana Başkanı Ayça Katlav, Anadolu Girişimci İşadamları Derneği (AGİD) Başkanı Seyfettin Alpat ile çok sayıda kadın girişimci katıldı.

ÇÖZÜM ORTAĞI
Dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek iş kadınlarının sesi olmayı hedeflediklerini belirten Başkan Göktepe, "Üyelerimize çözüm önerileri ve alternatifler sunacağız. Adanalı işkadınları, Adana AKİK'i çözüm ortağı olarak görebilirler" dedi. Park Zirvede'deki tanıtım toplantısının ardından derneğin Güzelyalı Mahallesi'ndeki hizmet binasına geçildi. Açılış kurdelesini Aylin Coş, Beyza Şükür, Esra Kavurmacı, sanatçı Jale Parıltı ve Arzu Göktepe kesti.