Kral yatırıma büyük ilgi var

Kahramanmaraşlı işadamı Metin Kral tarafından Nevşehir Kozaklı'ya yaptırılan Kral Termal, inşaat aşamasındayken bile büyük ilgi görüyor

Çarşamba 29.05.2013
ABONE OL
"Dünyanın Kaplıca Başkenti" olarak nitelendirilen ve Türkiye'nin en önemli termal merkezlerinden biri olan Kozaklı'ya Kahramanmaraşlı işadamı Metin Kral'ın yaptırdığı Kral Termal'e daha inşaat aşamasında özellikle yurt dışında yaşayan gurbetçiler büyük ilgi gösteriyor.

4 FARKLI DAİRE VAR
İçeriğinde, sudaki minarellerin vücut tarafından daha çabuk emilmesini sağlayan 'Radon' gazı bulunan ve bu özelliğiyle dünyada ender olan termal suyu ile Türkiye'nin en büyük termal tesisi Kral Termal'de yer almak isteyenler harekete geçti. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle yola çıkan ve kısa sürede yoğun taleple karşılaşan Kral Termal'de 64-93-121 ve 149 metrekareden oluşan, modernliğin ve estetiğin buluştuğu konforlu devre mülkler sağlık, tatil ve huzur arayanların ilgisini çekmeye devam ediyor.

896 TERMAL ODA
İlk etabı 2 yıl içerisinde tamamlanacak olan ve 60 bin metrekare arazi üzerinde 896 odadan oluşacak Türkiye'nin en büyük termal tesisi Kral Termal'in hisseli gayrimenkul satışı şeklinde yoğun ilgi gördüğünü söyleyen Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kral "856'sı apart, 896 odadan oluşan tesis 40 VIP oda 12 açık ve kapalı termal havuz, aile havuzları, SPA ve saunalarıyla Türkiye'nin termal kalitesini artıracak. 7 ayrı bölgedeki satış ofislerimiz tesiste yer almak isteyenlerden talep topluyor" dedi.