Mersin'de coşkulu düğün

Mersin İdmanyurdu'nun başarılı futbolcusu Efe Özarslan'ın abisi Tufan Özarslan'ın düğününde herkes gönlünce eğlendi

PTT 1. Ligde Play-Off mücadelesi veren Mersin İdmanyurdu'nun başarılı ismi Efe Özarslan'ın abisi Tufan Özarslan, Fatma Nur Yaşar'la dünya evine girdi. Sultaşa Oteli havuz başında gerçekleşen düğüne kırmızılacivertlilerin Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı, Onursal Başkanı Hamit İzol, As Başkan Mustafa Ağaoğlu, Teknik Direktör Yılmaz Vural, Genel Menajer Süha Sidal ve futbolcular katıldı.

DOLARLAR HAVADA UÇUŞTU

Dışişleri Bakan Danışmanı Tufan Özarslan ve öğretmen Fatma Nur Yaşar, imzayı davetliler huzurunda attı. Damadın babası Ramazan Özarslan ise konuklarla gece boyunca ilgilendi. Davetliler, gelin ve damadın üzerine dolar yağdırdı. Mersin İdmanyurdu yönetimi ile Yılmaz Vural gelin ve damatla birlikte pistten uzun süre inmedi.

MUTLULUKLAR DİLEDİ
Başkan Ali Kahramanlı, genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi. Gecenin ilerleyen saatlerinde gerçekleşen havai fişek gösterisi ise düğüne katılan davetliler tarafından ilgiyle izlendi. İlerleyen saatlere kadar tüm coşkusuyla devam eden buluşma sonunda Fatma Nur ve Tufan, kendilerini yalnız bırakmayan tüm konuklara teşekkür ettiler.
den
BİZE ULAŞIN