Odadan derneğe Adana teşekkürü

Çukurova Genç İşadamları Derneği'nin (Çukurova GİAD) Başkanı Ömer Faruk Sakarya, başkan yardımcıları Hakan Burç ve Kazım Tosun, Genel Sekreter Ömer Ertuğrul, Sayman Gökalp Sofuoğlu, Yönetim Kurulu üyeleri Efsun Erkemen, Kamer Acer, Rafet Milli ve Ceyhun Baskın, Adana Ticaret Odası'nı (ATO) ziyaret etti. ATO Başkanı Atila Menevşe, Çukurova GİAD'ın, kentin imajını değiştiren projeler yürüttüğünü ve başarılı olduğunu söyledi.

DİKKATLERİ ÇEKTİNİZ

Atila Menevşe "Adana için yapılacak çok şey var. Bunun için herkes bir araya gelmeli, birlik ve beraberlik sağlanmalıdır. Halkalar birbirini tamamlar. Biri koparsa iş biter. Çukurova GİAD olarak çok güzel işler yaptınız. Adana'nın imajını değiştirdiniz, dikkatleri ilimize çektiniz. Adana'da çıtayı yükselttiniz. Bu dönemde daha iyisini yapacağınızdan şüphem yok. Adana adına teşekkür yaptıklarınız için teşekkür ederiz. Adana için her zaman birlikteliğe, desteğe hazırız" diye konuştu.

AĞABEY GEREKİYOR
Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya da dernek yeni yönetimini tanıtıp Menevşe'ye, son 2 yılda yürüttükleri faaliyetleriyle ilgili detaylı bilgiler bulunan bir kitabı hediye etti. 30 Mart'taki seçimlerle yeni başkanlarına kavuşan Adana'nın daha fazla kaybedecek zamanı olmadığını belirten Sakarya, "Adana'nın tanıtım sorunu var. Adana'nın ağabeyi yok. Bir değil çok sayıda ağabeyi olmalı. Ağabeylerden bir kurul oluşturup, sivil toplum örgütlerini de dahil edip, Adana için, Adana'mızın gelişimi için kararlar alınmalı, görev dağılımı yapılıp çalışılmalıdır" dedi.
BİZE ULAŞIN