Galibiyet hesabı

Galibiyet hesabı

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Giresunspor maçına odaklandı. Teknik direktör Hakan Kutlu, "Geçen haftalardaki güzel oyunumuzu, Giresun maçında galibiyetle süslemek istiyoruz" dedi

  • Güney
  • Cumartesi 04.01.2015
PTT 1. Lig'in 16. haftasında bugün saat 13.30'da Giresunspor'u ağırlayacak olan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, zorlu maça hazır. Teknik direktör Hakan Kutlu, son haftalarda topladıkları puanın yanı sıra oyun kalitesiyle spor otoritelerinin dikkatlerini çektiklerine işaret etti. Giresunspor maçında da bu çıkışı sürdürmek istediklerine ifade eden Kutlu, "Ligdeki hedeflerimiz doğrultusunda önemli bir maç bizi bekliyor. İnşallah güzel bir oyunla bu maçın galibi oluruz" dedi.

ÇEKİŞMELİ GEÇECEK
Her iki takımında puan cetvelindeki konumu itibarıyla maçın oldukça çekişmeli geçeceğinin anlaşılacağını anlatan Kutlu, "Geçen haftalardaki güzel oyunumuzu, Giresunspor maçında galibiyetle süslemek istiyoruz. Her iki takımda galibiyet için mücadele edecek ama taraftarımızın desteğiyle gülen taraf biz olmalıyız. Takım olarak galibiyete kilitlenmiş durumdayız. İsteriz ki taraftarımız da bizi bu süreçte yalnız bırakmasın" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN