Geçinmek için fuhuş yapıyorum

Adana'da fuhuş yaptığı gerekçesiyle eşi ile birlikte gözaltına alınan 2 çocuk annesi E.D., "Kocam sakat çalışamıyor. Evin geçimini sağlamak için ben de fuhuş yapıyorum" dedi

Geçinmek için fuhuş yapıyorum
Adana'da bir gençle para karşılığında fuhuş yaptığı ileri sürülen 29 yaşındaki 2 çocuk annesi E.D. ve 12 yıllık eşi Muhammet D. (34) yakalandı. Gözaltına alınan E.D., eşinin geçirdiği bir kaza sonucu bacağından yaralandığı için çalışmaz hale geldiği, evini geçindirmek için bu yola başvurduğunu söyledi. Fuhuş batağına saplanan genç kadın ile eşi serbest bırakıldı.

İHBAR GELDİ
Adana Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, bir kişinin boş bir arazide otomobilin içerisinde bir çocukla para karşılığı fuhuş yaptığı ihbarını aldı. Bunun üzerine polis yaptığı araştırmada E. D. adlı kadına kocası Muhammet D. tarafından fuhuş yaptırıldığını belirledi. Ekipler yaptığı operasyonda karı kocayla birlikte 15 yaşındaki bir çocuğu fuhuş yaparken suçüstü yakaladı.

ŞİKAYETÇİ OLMADI
Gözaltına alınan Muhammet D. sorgusunda, geçirdiği kaza sonucu bacağına takılan platinden dolayı çalışamadığını ve eşi E.D.'nin 9 yıldır para karşılığı fuhuş yaptığını söyledi. E.D. de ifadesinde eşinin çalışmadığını, evi geçindirebilmek için kendi isteğiyle fuhuş yaptığını ve kimseden şikayetçi olmadığını söyledi. E.D.'ye, 'Çocuğa cinsel istismar' suçundan işlem yapıldı.

BİZE ULAŞIN