Şimşek'te dört imza

Adana Demirspor, teknik kadronun istediği ikisi Fenerbahçe, biri Galatasaray, biri de Gençlerbirliği forması giyen dört futbolcuya imzaları attırdı

Şimşek'te dört imza
Transfer çalışmalarını büyük bir titizlik içerisinde sürdüren Adana Demirspor beklenen imzaları attırdı. Galatasaray'dan Umut Gündoğan, Fenerbahçe'den Hakan Cinemre ve Erman Taşkın ile Gençlerbirliği'nden Artun Akçakın kendilerini mavi-lacivertli renkleri bağlayan sözleşmeleri imzaladı. Tesislerdeki törene Başkan Vekili Ümit Onatça, yöneticiler Av. Ertuğrul Doğaner ve Av. Demet Ertem katıldı.

"ÇOK MUTLUYUZ"
Adana'ya geldiği için mutlu olduğunu söyleyen Umut Gündoğan, "Transferin ilk günlerinde Süper Lig takımlarıyla görüşmelerim olmuştu. Ancak anlaşamadım. PTT 1. Ligi'nde de taraftarı, camiası güçlü olan, ayrıca kaliteli bir takım olan Adana Demirspor'u her zaman için düşünmüştüm. Anlaştığım için çok mutluyum" dedi. Hakan Cinemre ise, "Sezon başı da buraya gelmem söz konusuydu. Ancak kısmet bugüneymiş. Sezon sonunda gülen taraf olmamızı istiyorum" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN