Gaziantep geleceği çok parlak bir kent

Gaziantep geleceği çok parlak bir kent
Gaziantep'te Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Mali Genel Kurulu'na katılan Maliye Bakanı ve AK Parti Gaziantep Adayı Mehmet Şimşek, seçim çalışmalarının aralıksız sürdüğünü belirterek, "Biz bir ekibiz. Ekibin başı olarak ben ve diğer arkadaşlarım merkezi hükümetteki bütün idarelerle birlikte bu şehrin gelişmesi, kalkınması için gayret edeceğiz. Sadece Ortadoğu'nun değil dünyanın önemli bir sanayi, ticaret ve kültür merkezi olması için elimizden geleni yapacağız" dedi.

EMEKLEME DÖNEMİ

Hayatında hiç siyaset yapmamış biri olarak geldiği Gaziantep'te siyasete soyunduğunu ve milletvekili seçildiğini anlatan Bakan Şimşek, "Gaziantep benim siyasette emekleme çağımdı. O dönemde çok şey öğrendik. Şimdi yeniden Gaziantep'te siyaset yapma imkanı buldum. Bu kentin dinamizmine her zaman inandım, güvendim. Bu kentin geleceği çok parlak. 7 Haziran seçimlerinden sonra partimiz yine tek başına iktidar olacak ve bu kentin kalkınmasına destek vereceğiz" diye konuştu.

AMERİKA GİBİ OLURDU

Bakan Şimşek sözlerini şöyle tamamladı: Gaziantep'te Türkiye'nin en büyük sanayi sitesi var. Ama ben buna şaşırmıyorum. Çünkü Gaziantep birçok konuda artık en iyisini, ilkleri başarıyor. 'Gaziantep ülke olsaydı Amerika gibi olurdu' diye düşünüyorum. Bölgenin girişimcilik ruhunu yansıtan, bölgedeki bütün renkleri içinde barındıran ama uyum içerisinde olan çok dinamik bir ülke olurdu. Gaziantep'te ortak birlikte hareket etme kültürü var.
BİZE ULAŞIN