Dilek'ten 1 yıldır haber alınamıyor

Dilek'ten 1 yıldır haber alınamıyor
Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde kaybolan 21 yaşındaki Dilek Karaömer'den yaklaşık 1 yıldır haber alınamıyor. Karamağara Mahallesi'nde oturan baba Çetin ve anne Şükran Karaömer, gözyaşları arasında kızlarından gelecek mutlu haberi bekliyor. Anne Karaömer, "Ne olursa olsun kızımı istiyorum. Devletimiz büyüktür. Kızımı mutlaka bulur" dedi.

SABAH KAYBOLDU

5 çocuklu Karaömer ailesinin en küçüğü Dilek'i bulmak için çalmadık kapı bırakmadıklarını söyleyen baba Karaömer, "16 Ağustos 2014 tarihinde tüm aile fertleriyle birlikte akşam yemeğini yedikten sonra evimizin balkonunda saat 24.00'e kadar oturduk. Daha sonra kızım 'ben yatmaya gidiyorum' diyerek odasına geçti. Sabah ise kızımızın evde olmadığını fark ettik" diye konuştu.

TELEFON GELDİ

Aradan 20 gün geçtikten sonra Yozgat'tan bir kişinin telefonla kendilerini arayıp, kızlarına ulaşabilecekleri bir telefon numarası verdiğini belirten Karaömer, "Telefonun Metin B. tarafından kullanıldığını öğrendik. Bu şahsın gasp ve tecavüz suçlarından sabıkalı olduğunu öğrendiğimizde endişemiz daha da arttı. Ne olur yavrumuzu bulun" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN