Konukoğlu ailesine vergi teşekkürü

Maliye Bakanlığı'nca Gaziantep vergi rekortmenleri listesine giren Konukoğlu ailesi fertleri ile SANKO şirketlerine teşekkür belgesi verdi

Konukoğlu ailesine vergi teşekkürü
Gaziantep Vergi Rekortmenleri Listesi'ne giren Konukoğlu Ailesi fertleri ve SANKO şirketlerine, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek adına Teşekkür Belgesi verildi. Gaziantep Vergi Dairesi Başkan Vekili Halil Tekin ve Şehitkamil Vergi Dairesi Müdürü Nurettin Çiftçioğlu, SANKO Holding merkez binasında, Onursal Başkan Abdulkadir Konukoğlu'nu ziyaret etti. Ziyarete, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Sami, Hakan ve Cengiz Konukoğlu ile SANKO Holding Mali Koordinatörleri Tekin Alpay, İhsan Akyol ve Hasan Aktaş da katıldı.

REKORLARI KAPTIRMADI

Halil Tekin, 2014 yılı Gelir Vergisi Rekortmenleri listesinde ilk 7 sırayı alan SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih, Sami, Hakan ve Cengiz Konukoğlu ile Kurumlar Vergisi Rekortmenleri Listesi'ne ikinci sıradan giren Çimko Çimento ve Beton Sanayi Ticaret A.Ş. ile yedinci sıradan giren Sanko Pazarlama, İthalat, İhracat A.Ş. adına Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in imzasını taşıyan Teşekkür Belgelerini takdim etti.

VERGİ KUTSAL BİR GÖREV
Şimşek'in, "2014 yılında ilinizde en yüksek vergi beyanında bulunan ilk 10 mükellef arasına girmeniz dolayısıyla kutlar, ülkemize yaptığınız değerli katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim" yazılı Teşekkür Belgesi'ni alan SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, "Vergi ödemek kutsal bir görevdir. Konukoğlu Ailesi ve SANKO şirketleri olarak önceki yıllarda olduğu gibi vergi rekortmenleri listesinde üst sıralarda yer aldığımız için mutluyuz" dedi.

İLK 100'E DE GİRDİLER
Gaziantep Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından açıklanan Gelir Vergisi ve Kurumlar Vergisi ödeyenler listesine, SANKO ve Konukoğlu ailesi damgasını vurmuştu. SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Gaziantep Gelir Vergisi Rekortmeni olmuştu. Gaziantep'te listenin ilk 7 sırasını Konukoğlu Ailesi fertleri Abdulkadir, Zeki, Adil, Fatih, Sami, Hakan ve Cengiz Konukoğlu, Türkiye Gelir Vergisi Rekortmenleri listesinde de ilk 100'e girme başarısını göstermişti.

BİZE ULAŞIN