Tarkan Kulak'ın diploma sevinci

İşadamı Tarkan Kulak, üniversiteyi bitirmesinin üzerinden yıllar geçtikten sonra Bilim ve Teknoloji Üniversitesi'nde yüksek lisans yaptı. Diplomasını alan Kulak, öğrencilerle selfie çektirdi

Tarkan Kulak'ın diploma sevinci
Adana Ticaret Odası (ATO) Meclis Başkanı ve Kazakistan'ın Adana Fahri Konsolosu Tarkan Kulak, öğrencilik yıllarına yeniden dönüp diploma sevinci yaşadı. Tarkan Kulak, Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Yönetim ve Organizasyon Yüksek Lisans programındaki öğrenimini tamamlayarak diploma almaya hak kazandı. Mezuniyet töreninde diplomasını alan Kulak, ailesiyle birlikte katıldığı törende duygu dolu anlar yaşadı.

"ÇOK İYİ YAPMIŞIM"
Mezuniyet töreninde öğrenciler adına konuşmayı ATO Meclis Başkanı Tarkan Kulak yaptı. Kulak, "Bir tarafta tüketiciler her şeyin en yenisini talep ediyor; diğer tarafta en iyiyi, ileri teknolojiyi, verimli ve düşük maliyetli olan ürünleri sunan, katma değer üreten işletmeler kıyasıya rekabetten başarılı çıkabiliyor. Akademik bakış ve bilgi dopingi yapma niyetiyle yüksek lisans diploma programına kaydoldum. Son bir yıla bakıyorum da çok iyi yapmışım" dedi.

KEP ATTI, SELFİE ÇEKTİRDİ

Törende enstitü müdürleri adına konuşma yapan Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Tayfun Yusuf Yünsel ise Kulak'a "Üniversitemizi en iyi şekilde temsil edeceğinize inanıyorum. Buradan mezun olmanız iletişimimizi kopardığımız anlamına gelmiyor, kapılarımız sizlere her zaman açıktır" diye seslendi. Konuşmalardan sonra öğrencilerin diplomaları dağıtıldı. Tarkan Kulak diplomasını BTÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Ersoy'un elinden aldı. Sevincini yakınlarıyla paylaşan Tarkan Kulak, öğrenci arkadaşlarıyla birlikte kep attı ve modaya uyarak selfie çektirdi.
BİZE ULAŞIN