Bıçağı müdürün boğazına dayadı

Adana'da ilkokulda yardımcı personel olarak çalışan eşinin maaşının 3 ay boyunca ödenmediğini iddia eden Zeynel Bozkurt, okul basıp müdürün boğazına bıçak dayadı

Bıçağı müdürün boğazına dayadı
Adana'da Yeşilyurt Mahallesi'ndeki Ömer Haluk Özuçak İlkokulu'nun ana sınıfında yardımcı personel olarak çalışan 43 yaşındaki eşi Nihal Bozkurt'un 3 aydan beri maaşının ödenmediğini ileri süren eşi Zeynel Bozkurt (45), okulu basıp müdür Recep Uçar'ın boğazına bıçak dayayarak ölümle tehdit etti. Saldırgan Koca güçlükle ikna edildi. Okul Müdürü Recep Uçar, yardımcı personel maaşlarının kendilerine gönderilmemesi yüzünden ödeme yapılamadığını belirtti.

"SÜREKLİ BİZİ OYALADI"
Üç aydan beri maaş alamayan Nihal Bozkurt, eşi Zeynel Bozkurt ile okula gelerek müdür Recep Uçar ile konuşmak istedi. Ancak bir süre sonra tartışmaya başladılar. Bunun üzerine öfkelenen Zeynel Bozkurt, belindeki bıçağı çekerek müdürün boğazına dayadı. Olay yerine gelen polisler ve öğretmenler, Zeynel Bozkurt'u güçlükle ikna etti. Gözaltına alınan Zeynel Bozkurt "Eşim üç aydır para alamıyor. Spastik engelli bir çocuğumuz var. Eşim çocuğumuzun tedavisine maddi destek sağlamak için çalışıyordu. Bizim gibi garibanlar neden mağdur ediliyor" dedi.
BİZE ULAŞIN