Gündoğdu Oscarları

Gündoğdu Holding ve Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Gündoğdu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Oscar Gecesi'nde tüm konukları kapıda karşılayıp tek tek "Hoş geldiniz" dedi

Gündoğdu Oscarları
Adana Gündoğdu Koleji (AGK) yönetiminin takım arkadaşları için Adana HiltonSA'da düzenlediği ve 5 ile 25 yıl arasında çalışanların ödüllendirildiği 'Oscar Gecesi' muhteşem geçti. Kırmızı halı üzerinde salona giren ve şıklıklarıyla film yıldızlarını sönük bırakan AGK öğretmenleri ve personeli bu önemli gecede oldukça eğlendi, önümüzdeki eğitim-öğretim sezonu için büyük moral buldu. Oscar Gecesi'ne, Gündoğdu Holding Vakıf Danışmanlar Kurulu Başkanı, eski devlet bakanlarından Işın Çelebi de katıldı. Gecede 20 yılını dolduranlara cruise tatili armağan edildi.

BİR SÜRÜ TÜRK BAYRAĞI

Sunuculuğunu İsmail Timuçin'in yaptığı gecede konuşan Kurucu Başkan Yunus Gündoğdu, "1988 yılında 80 öğrenci ile başladığımız bu yolda şu an bölgemizin eğitiminde söz sahibi olma noktasına geldik. Bu başarıda birlikte yürüdüğüm değerli arkadaşlarımın emeği çok büyük. Hepinizin önünde saygıyla eğiliyorum" dedi. Danışmanlar Kurulu Başkanı Işın Çelebi de Gündoğdu Koleji ile Gökhan Gündoğdu sayesinde tanışma fırsatı bulduğunu belirterek, "Okulun önündeki onlarca Türk bayrağı Gündoğdu Koleji'nin gücünü sergiliyor. Tüm çalışanları kutluyorum" diye konuştu.

GÜNDOĞDU'NUN HAYALİ

Sözlerine "Adana'nın Karataş ilçesinin bir köyünden, kerpiç evi bile olmayan bir aileden çıkma bir Türk vatandaşının, bir liderin neler yapabileceğini gördüğüm için bu ülke vatandaşı olmaktan gurur duyuyorum" diye başlayan Gökhan Gündoğdu, "Demek ki büyük önder Atatürk memleketi, bizi bugünlere taşıyacak hayalleri kurduğunda aslında o Yunus Gündoğdu'nun hayalini kuruyordu. O bir köylü çocuğu olarak binlerce kişiyi peşine takıp hayallerine ortak edip bugüne gelmeyi hayal ediyordu. Hepinizin huzurunda ulu önderimizin önünde saygıyla eğiliyorum" dedi.
BİZE ULAŞIN