Güçlü şimşek

Adana Demirspor başkan adayı Sedat Sözlü, kongre öncesi birlik çağrısında bulundu. Kentin dinamiklerini Demirspor çatısı altında birleşmeye çağıran Sözlü, hedefi Süper Lig olarak gösterdi

Güçlü şimşek
Adana Demirspor camiasının merakla beklediği gün geldi çattı. Mavilacivertliler bugün saat 13.30'da Sheraton Adana Hotel'de yeni başkanını seçecek. Başkanlık için adaylığını açıklayan Sedat Sözlü, güçlü bir yönetimle kongre üyelerinin karşısına çıkacağını belirtti. Sözlü, birlik çağrısını yaparak, "Artık geçmişte yaşananları geride bırakıp önümüze bakmalıyız" dedi.

BU ÇATI ALTINDA TOPLANALIM

Adaylık sürecinde kentin her kesiminden büyük destek aldığını söyleyen Sedat Sözlü, "Bu güçle yola çıktım. Başarı için, şampiyonluk için bu kentin tüm dinamikleri, milletvekillerimiz, valimiz, belediye başkanlarımız, işadamlarımız, sivil toplum örgütlerimiz bir olup Adana Demirspor çatısı altında toplanmalı. Yani bu takım ortak paydamız olmalı" diye konuştu.

LİSTEDE ÖNEMLİ İSİMLER

Listesinde çok önemli isimlerin yer aldığını ifade eden başkan adayı Sedat Sözlü, "Bu işi bilen, sporu seven, takıma destek olacak kişilerle yola çıkıyoruz. Genel kurul sonrasında takımı şekillendirip lige odaklanmak istiyoruz. İnşallah bugünkü genel kurul sonrasında şampiyonluğa koşan, Türkiye'nin markası Adana Demirspor'u layık olduğu yere taşırız" dedi.
BİZE ULAŞIN