New Holland teknolojisi Tarla Günleri'nde tanıtılıyor

Traktör devi New Holland'ın, ürünlerini tanıtmak üzere hayata geçirdiği Tarla Günleri, 8 Ekim'e kadar yurt genelinde sürüyor

New Holland teknolojisi Tarla Günleri'nde tanıtılıyor
Sektör lideri traktör markası New Holland'ın, ürünlerini ülke çapında tanıtmak üzere gerçekleştirdiği "New Holland Tarla Günleri", bayiler tarafından düzenleniyor. Artık geleneksel hale gelen etkinlik, bu yıl, 2014 yılı son çeyreğinde lansmanı gerçekleştirilen 4 yeni New Holland ürününün, zorlu tarla koşullarında çiftçilere tanıtılması ve test ettirilmesi amacıyla 35 ayrı ilde/ilçede gerçekleştiriliyor.

MEVLÜT SUCU: YANINIZDAYIZ

New Holland bayileri tarafından 8 ay süresince düzenlenecek 'Tarla Günleri' şimdiye kadar 21 il ve ilçede gerçekleştirildi. Etkinlik 4 Haziran'da da Tarsus'un Alifakı köyünde, New Holland desteğiyle, firmanın Mersin bayisi olan Kale Otomotiv tarafından yapıldı. Çiftçiler, 100 dekarlık tarlada düzenlenen organizasyonda, New Holland ürünlerini uygulamalı olarak inceleme fırsatı buldu. Kale Otomotiv sahibi Mevlüt Sucu, "Çiftçilerimizin ilgisi çok yüksek. Onlara her fırsatta destek olmaktan ve ihtiyaçları olan doğru ürünlere yönlendirebilmekten büyük mutluluk duyuyoruz" dedi. New Holland Bölge Müdürü Önder Sağdıç da yaptığı açıklamada, "Artık geleneksel hale gelen New Holland Tarla Günleri'ni mevcut ve potansiyel kullanıcı ile doğrudan bir araya gelme imkanı doğurması nedeniyle çok önemsiyoruz. Her daim çiftçilerimizin yanında duran bir marka olarak Türkiye'nin doğusundan batısına etkinliğimizi sürdürüyoruz. Etkinlikler kapsamında çiftçilerimize son teknoloji New Holland traktörleri ve ekipmanları kullanma imkanı veriyoruz. Ürünlerimizin tarlada çiftçilerden de tam not alması bizleri gururlandırıyor" dedi.
BİZE ULAŞIN