Sahaya çıktılar

Adana Voleybol Spor Kulübü'nün açmış olduğu yaz spor okuluna ilgi bir hayli fazla. Geleceğin sultanları üç ay boyunca iyi bir eğitim alıp Türk sporuna adım atmak istiyor

Sahaya çıktılar
Türkiye Voleybol Federasyonu 3. Ligi'nde mücadele Adana Voleybol Spor Kulübü yaz okulu çalışmalarına başladı. Antrenörler Zülfikar Burunsuz, Serdar Pehlivan ve Murat Mete gözetiminde Sabancı Meslek Lisesi Spor Salonu'nda sahaya çıkan geleceğin sultanları voleybolu temel bilgilerle öğrenmeye başladı.

ÜÇ AY DEVAM EDECEK
Üç ay sürecek olan kurslara ilginin büyük olduğunu belirten antrenör Zülfikar Burunsuz, "Antrenmanlarımızı hafta içerisinde sürdürüyoruz. Minikler, yıldızlar ve gençler olarak üç grupta açtığımız kursumuza katılımın yüksek olması öğrencilerimiz arasındaki rekabeti de artırıyor. Hedefimiz buradan Türk sporuna Adanalı isimler kazandırmak" dedi.

EN UZUN VE EN KISA

Kursun sonunda performansıyla göz dolduran voleybolculara lisans çıkartarak A takıma transfer edeceklerini belirten Zülfikar Burunsuz, "Kendi alanında uzman hocalarımız eşliğinde çalışmamız bizim için büyük bir avantaj" diye konuştu. Bu arada yaz okulunun en uzun boylu sporcusu Aysima Özfidan ile en kısa boylu ismi Gülen Metin, voleybolu çok sevdiklerini belirttiler.
BİZE ULAŞIN