Adanaspor kalecisini buldu

Adanaspor kalecisini buldu
Adanaspor transferde düğmeye bastı. Kulüp Başkanı Bayram Akgül, teknik direktör Eyüp Arın'ın verdiği rapor doğrultusunda bir çok isimle temasa geçerken son olarak kaleci sorununu çözdü. Akgül, uzun süren görüşmeler sonrasında 2. Lig ekiplerinden Gölbaşıspor'un 27 yaşındaki file bekçisi Fırat Kocaoğlu ile iki yıllık anlaşma sağladı.

BAŞARI İÇİN GELDİM

2014/2015 futbol sezonunda 33 maça çıkan Fırat Kocaoğlu Adanaspor'a geldiği için mutlu olduğunu belirterek, "Adanaspor'u takip eden biriyim. Hedefleri olan büyük bir camiaya geldim. Amacım burada şampiyonluk yaşamak" diye konuştu. Başkan Bayram Akgül ise transferler görüşmelerinin hızlandığını belirtti.

SAMET VE ERAY GÖZE ÇARPTI

Bu arada Çatalan Tesisleri'nde üç gündür devam eden seçmeler sona erdi. Teknik direktör Eyüp Arın yardımcıları Altan Aksoy ile Serhat Galiname yönetiminde yapılan seçmelere 18 oyuncu katıldı. Seçmelerde Senegal, Irak, Sırbistan, Hollanda, Almanya, Avusturya ve Hollanda ile birlikte gurbetçi oyuncular da katıldı. Arın'ın sadece 1993 doğumlu Eray ve 1996 doğumlu Samet'i beğendi.
BİZE ULAŞIN