AOSB iftar programı protokolü buluşturdu

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi'nin (AHSOSB) iftar programına, kent protokolü neredeyse eksiksiz katıldı

AOSB iftar programı protokolü buluşturdu
Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB), sanayicileri ve kent protokolünü geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeğinde bir araya getirdi. AHSOSB Başkanı Bekir Sütcü, Başkan Vekili Osman Nuri Oğuz, Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri Hikmet Aslan, Vahit Gözek, Hilal Aksöz, Mustafa Fidan ve Bölge Müdürü Mustafa Keskin'in ev sahipliği yaptığı iftar programı mükemmeldi.

KENTİN KURMAYLARI KATILDI
İftara, Adana Valisi Mustafa Büyük, AK Parti milletvekilleri Necdet Ünüvar, Fatma Güldemet Sarı, Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adem Ersoy, Çukurova Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, İl Müftüsü Arif Gökçe, ADASO Başkanı Zeki Kıvanç, ATO Başkanı Atilla Menevşe, ATB Meclis Başkanı Sebahattin Yumuşak, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasiler ve sanayiciler katıldı.

DEVLET-MİLLET İŞBİRLİĞİ
İl Müftüsü Arif Gökçe'nin dualarıyla yenilen yemeğin ardından konuşan Adana Valisi Mustafa Büyük, iftar programı nedeniyle AOSB yönetimine teşekkür etti. Büyük, "Ramazan gününde hepimizin idrak ettiği fakirlik, ihtiyaç sahibi olma ve oruçla alacağımız ders ve ibretleri değerlendirdiğimiz zaman sizlere; yapmış olduğunuz çalışmalar için ayrıca teşekkür etmemiz gerekiyor" dedi.

YENİ HÜKÜMET TEMENNİSİ
Adana AK Parti Milletvekili Necdet Ünüvar da Ramazan sofralarının bütün sofralardan daha bereketli olduğunu belirtti. AOSB Başkanı Bekir Sütcü ise "Adana'mız için çalışmaya her zaman hazır olduğumuzu belirtmek isteriz. Adana'mıza dolayısıyla Türkiye'ye istihdamda, üretimde, ihracatta neler yapabileceğimizi konuşuyoruz. Bize destek verenlere teşekkür ederiz " diye konuştu.
BİZE ULAŞIN