Bölgede yıldız Mavi Beyaz Otel

Bölgede yıldız Mavi Beyaz Otel
Mersin'de geçtiğimiz yıl hizmet vermeye başlamasına rağmen bölgenin önemli tesisleri arasında yer alan Mavi Beyaz Butik Otel ve Beach, köklü restorasyon çalışmalarının ardından sezona hızlı bir giriş yaptı. Mavi Beyaz Butik Otel ve Beach Genel Müdürü Nebil Kavvasoğlu, bu sezon geçen yıldan daha iddialı olduklarını dile getirdi.

TARİH VE DOĞA İLE İÇ İÇE

Otelin yenilikleri hakkında bilgi veren Kavvasoğlu, resepsiyondan otel odalarına kadar yeniliğe gittiklerini ve tesislerinin bölge için ezberleri bozacak yepyeni bir konsepte büründüğünü ifade etti. Kavvasoğlu, "Sektöre 2014 yılında giriş yaptık. Antik Sebaste kentinin kıyısında tarih ile doğayı birleştiren Ayaş'ta mevcut dokuyu bozmadan üzerine küçük dokunuşlar yaptık" diye konuştu.

BUNGALOW ODALAR

Tatil denilince akla gelebilecek olan her hizmeti tatilcilere sunduklarını dile getiren Kavvasoğlu, "14'ü bungalow olmak üzere 40 oda, 350 kişilik beach, kumsalda loca, 2 adet beach bar, teras restoran, kids club, oyun alanları ile hayal ettiğiniz tatili doya doya yaşamanıza aracı oluyoruz. Konfor, rahatlık ve kaliteli hizmet verme anlayışını prensip edindik" dedi.
BİZE ULAŞIN