"Devletimiz her zaman yanınızda"

Hatay Valisi Ercan Topaca, Payas Organize Sanayi Bölgesi'nin desteklediği iftar programında, ihtiyaç sahibi ailelerle kentin işadamlarını bir araya getirdi

Devletimiz her zaman yanınızda
Hatay Valisi Ercan Topaca, ihtiyaç sahibi aileleri 5 yıldızlı otelde düzenlenen iftar yemeğinde ağırladı. Vali Topaca, Payas Organize Sanayi Bölgesi ve Başkan Nihat Akkatoğlu'nun desteğiyle yaklaşık bin 400 kişilik iftar yemeği organize ederek işadamlarıyla ihtiyaç sahibi aileleri ortak paydada buluşturdu. Vali Topaca, "Ramazan'ın ruhuna uygun bir şekilde vatandaşlarımızla beraber olma, onlarla soframızı paylaşma düşüncesiyle bu yemeğini düzenledik" dedi.

MUTLULUK DUYGUSU
İftar yemeği, Güngör Ottoman Palace Otel'de gerçekleşti. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen program, Antakya Nakip Cami İmamı Musa Esatoğlu'nun Kuran tilaveti ile başladı. İftarın ardından İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu'nun yaptığı duadan sonra konuklara hitap eden Vali Topaca, ihtiyaç sahibi ailelerle aynı iftar sofrasını paylaşmaktan mutluluk duyduğunu, hayırsever iş adamlarının da yaptıkları yardımlarla insanların mutlu olmasını sağladığını dile getirdi.

OSB'YE TEŞEKKÜR ETTİ

Vali Ercan Topaca konuşmasını şöyle tamamladı: Bu programın düzenlenmesinde emeği geçen Payas Organize Sanayi Bölgesi ve onun değerli başkanı Nihat Akkatoğlu'na teşekkür ediyoruz. Bu birliktelik sadece Ramazan sofrasıyla sınırlı değil. Kurumlarımızın ve yöneticilerimizin kapıları sizlere her zaman açık. Unutmayın devletimizin her zaman yardıma muhtaç olan vatandaşlarımızın yanındadır. Ramazan Bayramınızı şimdiden tebrik ediyorum. Hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum.
BİZE ULAŞIN