Adil Sani Konukoğlu Yılın Sanayicisi seçildi

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Başkanı ve Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Adil Sani Konukoğlu'na, Ekovitrin dergisi tarafından 'Yılın Sanayicisi' ödülü verildi

Adil Sani Konukoğlu Yılın Sanayicisi seçildi
SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili ve Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu, "Yılın Sanayicisi" ödülünü aldı. Ekovitrin dergisi tarafından düzenlenen "14. Yılın Starları Ödül Töreni", WOW İstanbul'da gerçekleşti. Yılın Starları Ödülleri, derginin okurları tarafından 27 kategoride birinci seçilenlere verildi. 'Yılın Sanayicisi' kategorisinde okurlardan gelen oyların yüzde 65,6'sını alarak ilk sırada yer alan Adil Sani Konukoğlu ödülünü, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi'nin elinden aldı.

AİLESİ DE KATILDI

Törene, Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Konukoğlu ile Adil Sani Konukoğlu'nun eşi Jülide ve oğulları Ertuğrul, Yiğitcan ve Alperen Sani Konukoğlu da katılarak, mutluluğuna ortak oldu. Seçimlerinden dolayı derginin okuyucularına teşekkür eden Konukoğlu, "Böyle özel bir gecede ödül almaktan büyük onur duydum. Okuyucunun oylarıyla seçilmiş olmak benim için çok kıymetli. Bu yüzden benim için çok değerli bir ödül" dedi.

'İŞİN HİLESİ DÜRÜSTLÜK'
Sanko Holding'in kurucusu rahmetli babaları Sani Konukoğlu'nu kendisine örnek aldığını ve onun "İşin hilesi dürüstlüktür" sözünü hayatında rehber edindiğini vurgulayan Adil Sani Konukoğlu, çocukluk yıllarında başladığı iş hayatının işverenliğe kadar uzandığını dile getirdi. Konukoğlu, "Bu ödülü beni yetiştiren ve iş hayatımda önümü açan babam adına, her zaman yanımda olan ailem ve tüm çalışanlarım adına gururla alıyorum" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN