Yıldız yağmuru

Gaziantepspor'un takım kaptanı Elyasa Süme, Nani ve Eto'o gibi isimlerin Türkiye'ye gelmesinin ülke tanıtımına ve Süper Lig'e önemli katkı sağlayacağını söyledi

Yıldız yağmuru
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Gaziantepspor'un kaptanı Elyasa Süme, Eto'o ve Nani gibi yıldız isimlerin Türkiye'ye transferine ilişkin, "Takımlarına katkılarını maçlarda göreceğiz ama kesinlikle ülkemizin reklamı olacak" dedi. Elyasa Süme, transfer döneminin başlamasıyla tüm kulüplerin gelecek sezonun kadrosunu kurabilmek için kolları sıvadığını belirtti.

LİGİN KALİTESİ ARTTI

Bu sırada bazı kulüplerin 'yıldız' diye tabir edilen futbolcuları bünyelerine kazandırmaya çalıştığını ifade eden Elyasa, transfer gündemini de bunların meşgul ettiğini vurguladı. Elyasa, bu yıl yeniden Spor Toto Süper Lig'e yükselen Antalyaspor'un Ronaldinho ve Eto'o'yu, Fenerbahçe'nin ise Nani gibi dünya çapında bilinen oyuncuları kadrosuna kattığını belirtti.

"DAHA İYİ OLACAĞIZ"
Elyasa Süme, Gaziantepspor'un yeni sezon öncesi eylem ve hedeflerine ilişkin de görüşlerini dile getirerek, yapılacak nokta transferlerle Avrupa kupalarına katılabilecek bir takım olmak istediklerini söyledi. Genç bir takım olduklarını ve geçen sene yapılan çalışmalar neticesinde takım iskeletinin oluşturulduğunu savunan deneyimli futbolcu iddialı konuştu.

İNCE ELEYİP SIK DOKUYOR
Kaptan, "Yönetim ve teknik heyetimiz transfer konusunda ince eleyip sık dokuyorlar. Gerçekten nokta transferler yapacaklar. Bu nokta transferlerle bu sene önceki yıllardan daha çok top oynayan, atağa çıkan bir takım olmak istiyoruz. Transferler tamamlandıktan sonra hedefi de belirleyeceğiz. Avrupa kupalarına katılabilmek için ligin üst sıralarını kovalamak istiyoruz" dedi.
BİZE ULAŞIN