Sultanlar

İl Spor Merkezleri kapsamında 600 sporcu ile yaz spor okullarında en büyük talebi gören voleybol kursunda yeni sultanlar yetişiyor

Sultanlar
Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde İl Spor Merkezleri kapsamında açılan voleybol kursu devam ediyor. Bölge Antrenörü Merve Çimeli, kursların 5 Ocak Fatih Terim Stadı tribün altı voleybol salonunda haftanın dört günü olduğunu söyledi. Çimeli, kursta yaklaşık 600 öğrencinin eğitim aldığını, yüksek katılımın gelecek için kendini umutlandırdığını ifade etti.

BAŞARILI SPORCULARA LİSANS
"Öğrencilere sporun yanı sıra sağlık ve beslenme de öğretiyoruz"
diyen Çimeli, velilerin yakın ilgisine de teşekkür ederek, eğitim ile sporun birlikte yürüyeceğini açıkladı. Çimeli, başarılı sporcuları kulüplere kazandıracaklarını ifade ederek, tesis, malzeme ve diğer sorunların çözümüne katkılarından dolayı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak'a teşekkür etti.

ADANA ÖNEMLİ BİR YERDE

Adana'nın voleybolda önemli bir alt yapıya sahip olduğunu belirten Çimeli, "Hedefimiz Adana ve Türk sporuna önemli isimler kazandırmak. Çalışmalarımızı bu yönde yürütüyoruz. Yaz kurslarında yüzmeden sonra en büyük ilgi voleybola oldu. Bu de bizlere mutlu ediyor. Yaz boyunca devam edecek olan antrenmanlarımızı eğlence ile birleştirerek, gençlerimize sporu sevdiriyoruz" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN