Hayatlarını karartan kurşun karnından çıktı

Gaziantep'te 5 aylık hamile kadının ölümüne sebep olan ve kucağındaki 2 yaşındaki bebeğini de ağır yaralayan maganda kurşunu yapılan ameliyat sonrası bebeğin karnından çıktı

Hayatlarını karartan kurşun karnından çıktı
Gaziantep'te 21 Ağustos günü meydana gelen olayda maganda kurşunu sonucu 5 aylık hamile annesi Hülya Tilki'yi kaybeden ve olayda vücuduna isabet eden kurşunla ağır yaralanan 2 yaşındaki talihsiz çocuk Mustafa Tilki taburcu edildi. Akraba ziyaretine giden ve yakınlarıyla birlikte kapı önünde sohbet eden 5 aylık hamile Hülya Tilki, nereden geldiği belirlenemeyen bir kurşunla hayatını kaybetmiş, aynı kurşunla kucağındaki oğlu Mustafa ağır yaralanmıştı.

TELEFONLA KANDIRIYORUZ

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde tedaviye alınan Mustafa Tilki'nin karnındaki kurşun ameliyatla çıkarıldı. Hastanedeki tedavisi tamamlanan talihsiz bebek 12 gün sonra taburcu oldu. Evine dönen talihsiz çocuğun 'anne' diye ağlamasını yürekleri burktu. Annesi yanında olmadığı için geceleri uyuyamayan küçük Mustafa'nın babası Adem Tilki, "Telefonu kulağına tutarak oğlumu kandırmak zorunda kalıyoruz" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN