"İlk puanımız hayırlı olsun"

Zorlu İstanbul deplasmanından bir puanla dönen Mersin İdmunyurdu taraftarlarını mutlu etti. Teknik patron Mesut Bakkal, "İyi mücadele ettik. Galip bile gelebilirdik" dedi

İlk puanımız hayırlı olsun
Deplasmanda Galatasaray ile 1-1 berabere kalan Mersin İdmanyurdu sevinçten dört köşe. Oynanan futbol ve oyuncuların artan performansı teknik direktör Mesut Bakkal'ın yüzünü güldürdü. Mesut Bakkal, çok zor ve güçlü bir rakiple oynadıklarını belirterek, "İnandığımız her şeyi sahada yaptık. Galatasaray'ın isimleri var. Hakemi tebrik ediyorum. İyi maç yönetti baskı altında kalmadı, Galatasaray'ın sinirleri bozuldu" dedi.

OYUNCULARIMI KUTLUYORUM

Bakkal, "Mücadele etmesini öğrendik. Yenebilirdik, kalecimiz 2-3 tane inanılmaz top çıkardı. Yenilgilerden sonra İstanbul'dan puan almak önemli. Bu disiplinle oynarsak her takımı yenebiliriz. Hayırlı olsun ilk puanımız. Bundan sonra da bu oyuna devam edeceğimizi düşünüyorum. Bunu hak etmiyordu çocuklar, bireysel hatalarla yenilip üzülmüşlerdi. Şimdi ilk sahada kazanmamız lazım. Oyuncularımı ve hakemi kutluyorum" diye konuştu.

SERVET ÇETİN: OYNAYACAĞIM
Mersin ile kısa bir süre öncesinde sözleşme yenileyen Servet Çetin'in bu sezon ilk kez oynamasını değerlendiren deneyimli teknik adam, "Servet Çetin ile 10 gün çalıştık. Milli maç arasında çalıştık ve 'Oynayacağım' dedi. Servet zaten duruşuyla, ağırlığıyla önemli bir oyuncu. Onun gitmesini istememiştim. Servet ile ilk puanımızı almamız bazı şeyleri haklı çıkardı. Daha da temposu artacaktır" dedi.

BİZE ULAŞIN