İzel ile Selçuk'un aşkları taçlandı

Ünlü işadamı Yusuf Uğur, biricik oğlu Selçuk'u evlendirmenin keyfini yaşadı. İzel-Selçuk Uğur çiftinin nikah şahitliğini tanınmış 12 isim üstlendi

İzel ile Selçuk'un aşkları taçlandı
Adana'nın tanınmış işadamlarından Kırgızistan Adana Fahri Konsolosu, Beta Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Uğur ile zarif eşi Meryem Uğur'un biricik oğlu Selçuk Uğur, yaşamını Aysun ve Tamer Ağca çiftinin güzel kızları İzel Ağca (Uğur) ile birleştirdi. Birbirlerine çok yakışan ve dünya evine girerek aşklarını taçlandıran çiftin mutlulukları yüzlerinden okunuyordu.

12 TANIKLI NİKAH

Adana HiltonSA'da yapılan düğün törenine seçkin ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. Eski TBMM Başkanı Hikmet Çetin, eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksa, eski Devlet Bakanı Kürşat Tüzmen, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Necati Çetinkaya, eski Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hüsamettin Korkutata, Adana Valisi Mustafa Büyük, eski İzmir Valisi Yusuf Ziya Göksu, eski Adana Valisi Cahit Kıraç, Kırgızistan Ankara Büyükelçisi İbrahim Yunusov, eski CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu, 24. Dönem Bingöl Milletvekili Eşref Taş ve Adana Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek genç çiftin nikah şahitliğini yaparken, nikahı Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan alkışlar eşliğinde kıydı.

ERDOĞAN'DAN TELGRAF

Düğün törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kırgızıstan Cumhurbaşkanı Almasbek Atanbayu, Kırgızistan Başbakanı Temir Sarıev ile birlikte çok sayıda bakan ve milletvekili telgraf göndererek İzel- Selçuk Uğur çiftini tebrik etti, mutluluklar diledi. Biricik oğlunun evlendirmenin sevincini yaşayan işadamı Yusuf Uğur, "En mutlu günümde beni yalnız bırakmayan tüm dostlarıma, devlet büyüklerime sonsuz şükranlarımı sunarım" dedi.

BİZE ULAŞIN