Karnaval aşkı evliliğe dönüştü

Yeliz Nur ile Serhat Selçuk Akarçay’ın Adana’da Portakal Çiçeği Karnavalı’nda başlayan büyük aşkları evlilik masasında taçlandı

Karnaval aşkı evliliğe dönüştü
Adana'nın tanınmış gazetecilerinden Suat Hayri Akarçay ile Suna Akarçay'ın Adana ASKİ'de görevli oğlu Serhat Selçuk, hayatını işadamı Yusuf-Lemya Nur çiftinin İngilizce öğretmeni olan kızları Yeliz ile birleştirdi. Türkiye'nin ilk sokak karnavalı olan Portakal Çiçeği Karnavalı'nda başlayan aşklarını evlilikle taçlandıran Serhat ve Yeliz'in mutluluğu görülmeye değerdi.

ALKIŞLAR EŞLİĞİNDE GELDİLER
Seyhan Baraj Gölü'nün muhteşem manzarası eşliğinde Adana Yelken Kulüp'te gerçekleşen düğüne kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. Kendileri için özel olarak hazırlanan alana alkışlar eşliğinde giriş yapan çift soluğu nikah masasında aldı. Yeliz ve Serhat'ın nikah şahitliğini Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, Duygu İşpınar Akçayoğlu, Ruhi Uğurses ve İsmail Yüksek yaptı. İlerleyen saatlere kadar süren düğünde ömür boyu birlikte mutlu günlere 'evet' cevabı veren çiftin heyecanı görülmeye değerdi. Gazeteci Suat Hayri Akarçay ve eşi Suna Akarçay, konuklarla yakından ilgilenirken, "Bu mutlu günümüzde yanımızda olan herkese yürekten teşekkür ediyoruz. Darısı herkese" şeklinde konuştu. Çift düğünün ardından balayının yolunu tuttu.
BİZE ULAŞIN