Olbios yeni sezona hazır

Mavi bayraklı sahili ve uluslararası bir eko-etiket olan ‘Yeşil Anahtar’ sertifika programından ödül alan Olbios Marina Resort Hotel, sizleri bekliyor

Olbios yeni sezona hazır
Mersin'in Erdemli ilçesinin Kumkuyu bölgesinde faaliyet gösteren Olbios Marina Resort Hotel, yaklaşan turizm sezonuna damgasını vurmaya hazırlanıyor. Güleryüzlü hizmeti, eşsiz manzarası ve uygun konaklama fiyatlarıyla dikkat çeken Olbios, ziyaretçilerine unutulmaz bir tatil yaşatmanın planlarını yapıyor.

ÇOK SAYIDA SÜPRİZ
Hizmete girdiği günden bu yana sektörde yenilikçilerin öncüsü olan Olbios Marina Resort Hotel Otel, yeni sezonda misafirlerini farklı bir konseptle karşılayacak. Bölgesinde en fazla yabancı misafir ağırlayan işletme olarak dikkat çeken Olbios, ziyaretçileri için farklı lezzetlerin yer aldığı yeni bir menü, çocuklara yönelik çeşitli aktiviteler ve animasyon gösterileri ile çok sayıda sürpriz hazırladı.

FARKLI BİR TATİL İÇİN
Maviyle yeşilin buluştuğu noktada doğayla iç içe bir tatil imkanı sunan Olbios Marina Resort Hotel, marina manzaralı 12 odalı 6 ahşap villası, 97 standart ve suit odası, yarı olimpik su kaydıraklı havuzu, 100 metre kum plajı, masmavi denizi ve farklı imkanlarıyla misafirlerine farklı bir tatil deneyimi yaşatacak.
BİZE ULAŞIN