İl Milli Eğitim şampiyon oldu

Niğde Belediyesi tarafından düzenlenen kurumlar arası futbol turnuvası oynanan final karşılaşması ile sona erdi. Emniyet Müdürlüğünü yenen İl Milli Eğitim Müdürlüğü şampiyon oldu

İl Milli Eğitim şampiyon oldu
Niğde Belediyesi tarafından düzenlenen Kurumlar Arası Futbol Turnuvası oynanan final karşılaşması ile sona erdi. Niğde 5 Şubat Stadyumu yanında bulunan sentetik sahada oynanan final karşılaşmasında İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Emniyet Müdürlüğü futbol takımı arasındaki karşılaşmayı Milli Eğitim Müdürlüğü kazandı.

KIRAN KIRANA MÜCADELE
Karşılaşmanın ilk yarısında iki takım da galibiyet için rakip kalede gol aradı. İlk yarısı 0-0 berabere biten karşılaşmanın ikinci yarısında Milli Eğitim Müdürlüğü daha baskılı bir oyun sergiledi. Karşılaşmanın 70 ve 85'inci dakikalarında iki golü Emniyet Müdürlüğü ağlarına gönderen Milli Eğitim Müdürlüğü karşılaşmayı 2-0 kazandı.

KUPAYI KAPTAN TAMER'E VERDİ
Organizasyonu düzenleyen Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, karşılaşmanın ardından turnuvada şampiyonluğu kazanan Milli Eğitim Müdürlüğünün şampiyonluk kupasını takım kaptanı Tamer Öztürk'e verdi. Sentetik sahada karşılaşmanın hemen ardından düzenlenen kupa töreninde Milli Eğitim Müdürlüğü futbolcuları büyük mutluluk yaşadı.
BİZE ULAŞIN