Fenerli Ali

Fenerli Ali

Seyhan Belediyespor altyapısından dört yıl önce Fenerbahçe’ye transfer olan Ali Benlioğlu, performansı ile dikkat çekerek A takımla birlikte antrenmanlara çıkıyor

Adanalı 19 yaşındaki Ali Benlioğlu, genç yaşta ortaya koyduğu performansla Fenerbahçe'nin gelecek vaat eden yıldızları arasına girmeyi başardı. Adana Amatör Küme takımlarından Seyhan Belediyespor altyapısında yetişen ve sarı-lacivertli renklere transfer olan 1.90 boyundaki defans oyuncusu, güçlü fiziği ve her geçen gün artan performansıyla geçtiğimiz sezon A takım ile birlikte antrenmanlara çıktı. Emekli Bülent Benliğlu ile ev hanımı annenin tek oğlu olan Ali Benlioğlu, tatilini geçirmek için geldiği Adana'da da boş durmuyor. Günlük olarak antrenmanlarını yapan genç futbolcu, teknik kapasitesi ve iki ayağını da kullanabilme özelliğiyle dikkat çekiyor. Benlioğlu, Fenerbahçe alt yapısında hocaları tarafından da seviliyor, ilerisi için umut veriyor.

HEDEFİM FORMA
Her genç oyuncunun, Fenerbahçe gibi büyük bir kulüpte forma giyme hayali olduğunu söyleyen Benlioğlu, "Ben bu hedefe ulaşmak için elimden geleni yapıyorum. A takımla antrenmana çıkmak, dünyaca ünlü yıldızlarla antrenman yapmak, onlarla aynı havayı solumak bile bana gurur veriyor. Fenerbahçe'deki tüm antrenörlerime teşekkür ediyorum. Yeni sezonda kendimi göstereceğim" dedi.
BİZE ULAŞIN