AKEDAŞ ailesi iftarda buluştu

Genel Müdür Medine Tanış, “Yakalamış olduğumuz sinerjinin, bizi sağlam ve emin adımlarla en iyi noktalara taşıyacağına olan inancım sonsuzdur” dedi

AKEDAŞ ailesi iftarda buluştu
Adıyaman Kahramanmaraş Elektrik Dağıtım Şirketi (AKEDAŞ) çalışanları, AKEDAŞ Adıyaman Şube Müdürlüğü tarafından her yıl olduğu gibi bu yıl da geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeğinde bir araya gelerek Grup Ravza'nın okuduğu birbirinden güzel ilahiler eşliğinde oruçlarını açtılar. Düzenlenen iftar yemeğine AKEDAŞ Elektrik Perakende Satış Genel Müdürü Medine Tanış, AKEDAŞ Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Hasan Kaşıkçı, Adıyaman Bölge Koordinatörü Fahri Cici, Dağıtım Şirketi Bölge Müdürü Cemal Erkoç, şirket çalışanları ve aileleri katıldı.

ŞEFKAT VE MERHAMET
AKEDAŞ ailesi olarak ramazan ayında iftar yemeğinde birlikte olmanın sevincini ve manevi havasını yaşadıklarını belirten AKEDAŞ Elektrik Perakende Satış Genel Müdürü Medine Tanış, "Ramazan ayı yardımlaşmanın, dayanışmanın, cömertliğin, şefkatin ve merhametin ete, kemiğe büründüğü bir aydır. Bu ay boyunca hazırlanan iftar sofralarının etrafında inşa edilen manevi köprülerle, kalplerimize huzur, yüreklerimize sıcaklık ve bakışlarımıza umut hâkim olur" dedi. Medine Tanış şöyle devam etti: "Ben inanıyorum ki, AKEDAŞ çatısı altında kendimize koymuş olduğumuz hedeflerin gerçekleştirilmesi yolunda herkes üzerine düşeni fazlasıyla yerine getirecektir. Yakalamış olduğumuz sinerjinin, bizi sağlam ve emin adımlarla en iyi noktaya taşıyacağına olan inancım sonsuzdur."
BİZE ULAŞIN