TÜRGEV önemli hizmetler yapıyor

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, TÜRGEV’in İstanbul’da düzenlemiş olduğu iftar ve mezuniyet programına katıldı, vakfın çok önemli hizmet yaptığını söyledi

TÜRGEV önemli hizmetler yapıyor
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, TÜRGEV'in İstanbul'da gerçekleşen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım'ın onur konuğu olduğu iftar ve mezuniyet programına katıldı. TÜRGEV Yönetim Kurulu Başkanı Arzu Akalın tarafından karşılanan Başkanı Seyfi Dingil, programa katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

"TAKDİR EDİYORUZ"
Düzenlenen programda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ile bir süre görüştüklerini ifade eden Başkan Seyfi Dingil, "TÜRGEV'in çalışmalarını takdir ediyoruz. TÜRGEV'in milletimizin yardımseverliğini de çok güzel temsil ettiğine inanıyorum. TÜRGEV Başkanı Arzu Akalın nezdinde tüm vakıf çalışanlarını kutluyorum. Gençlik ve eğitim üzerinde durulmasını çok önemsiyoruz" dedi. Emine Erdoğan'ı İskenderun'a davet ettiğini anlatan Başkan Seyfi Dingil, "Kendilerine çalışmalarımız hakkında bilgiler verdik. Gençliğe ve eğitime verdiğimiz önemi belirttik. İskenderun halkına selamlarını söylediler. Bizler de özellikle kızlarımızın eğitimleri için sayısız projelerin hayata geçmesini sağlayan Emine Erdoğan Hanımefendiye şükranlarımızı sunduk. İskenderun için güzel temaslarda bulunduk" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN