Rodrıgues imzaladı

Yeni sezon hazırlıklarına dün akşam yaptığı antrenmanla başlayan Adanaspor üçüncü imzayı Brezilyalı kanat oyuncusu Ronei Gleison Rodrigues’e attırdı

Rodrıgues imzaladı
Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Adanaspor transferde dur durak bilmiyor. Turuncu-beyazlı takım üçüncü imzayı Brezilyalı kanat oyuncusu Ronei Gleison Rodrigues'e attırdı. Hem sağ hem de sol açıkta oynayan Ronei Gleison Rodrigues İstanbul'a geldi ve kulüp Başkan Bayram Akgül ile görüştükten sonra resmi sözleşmeye imza attı. CeCeara takımında kiralık olarak forma giyen Ronei Sao Paulo takımından 1 yıllık kiralandı. Brezilyalı oyuncu 2015- 2016 sezonunda Ponte Preta takımında 25, 2016'da ise kiralık olarak oynadığı Ceara takımında 10 maç forma giydi. Başkan Bayram Akgül, üçüncü transferi gerçekleştirdiklerini kaydederek, "Hocamızla eksikleri tespit ettik.Ona göre transfer yapıyoruz. Ronei faydalı olacak" dedi.

ARAYIŞLAR SÜRÜYOR
Bu arada Toros Kaplanlarında transferle ilgili arayışlar devam ediyor. Turuncu-beyazlı takım şu ana kadar kaleci, kanat ve savunmaya takviye yaptı. Adanaspor özellikle orta saha, stoper ve forvet hattına da takviyeler yapacak. Adanaspor bunun için çalışmalarını yoğunlaştırdı ve bu üç bölgeye de katkı koyacak oyuncular alınacak.
BİZE ULAŞIN