Beş yıldızlı sağlık hizmeti

Beş yıldızlı sağlık hizmeti

  • Güney
  • Salı 12.10.2016
Hizmete girdiği günden bu yana başta Gaziantep olmak üzere bölge halkına 7/24 hizmet veren Medical Park Gaziantep Hastanesi, akademik ve uzman doktorları bünyesine kattığı gibi teknolojik donanımlarını yenileyerek çağdaş bir hastane ortamında üst düzeyde hizmet vermeye devam ediyor. 9 yıldır Gaziantep ve bölge halkına şifa Medical Park Gaziantep Hastanesi, ayda ortalama 25 bin kişiye kaliteli sağlık hizmetini sunuyor.

KALİTE HEP ÖNDE
Verdikleri hizmetin kişiye özel olduğunu hastaneye giren herkesin o andan itibaren hastaları değil, misafirleri olduğunu vurgulayan Medical Park Gaziantep Hastanesi Genel Koordinatörü Hayrullah Kubba, "Bir taraftan SGK'lı hastaya üst düzey otelcilik anlayışı ile hizmet vereceğiz. Ama bu hizmet kalitesini bir adım daha ileri taşıyarak kişinin özel olarak beklediği hizmeti de vermeyi hedefliyoruz" dedi. Başta Gaziantep olmak üzere bölge halkına 7/24 hizmet verdiklerini kaydeden Kubba, "Özel sigortalı veya özel hastamız ne hizmet bekliyorsa, otelcilik, hizmet sunumu ve konfor anlamında bunu yerine getireceğiz. Hastanemiz kusursuz hizmet anlayışı ve sağlık kavramını öne çıkaran duruşu ile hasta odaklı bir yaklaşımın yanı sıra, sağlıkta mükemmeliyeti ve hasta memnuniyetini hedeflemektedir'' diye konuştu.

AYDA 25 BİN HASTA
Medical Park Gaziantep Hastanesi, 30 bin metrekare büyüklüğündeki bir binada, 243 yatak, 86 yoğun bakım ünitesi, 8 ameliyathanesiyle hizmet veriyor. 2016 yılı içinde Radyoloji Ünitesinde bulunan Tomografi ve MR Cihazlarını yenilediği gibi Nükleer Tıp Bölümünü de hizmete açtı. Şık dizaynı, hasta yatış odaları ve otelcilik hizmetleri en büyük ayrıcalıklarından biri olarak dikkat çekerken, ayda ortalama 25 bin hastaya şifa dağıtıyor.
BİZE ULAŞIN