Akgül morali

Adanaspor Başkanı Bayram Akgül, Kardemir Karabükspor maçından önce Adana’ya gelerek takıma moral verdi. Antrenmanı takip eden Akgül, futbolcularla sohbet etti

Akgül morali
Spor Toto Süper Lig'in 7. haftasında bugün 5 Ocak Fatih Terim Stadı'nda saat 19.30'da Kardemir Karabükspor'u ağırlayacak olan Adanasporlu futbolculara Kulüp Başkanı Bayram Akgül moral verdi. Maç için Adana'ya gelen Başkan Akgül, antrenmanı izledikten sonra teknik direktör Krunoslav Jurcic'ten takım hakkında bilgi aldı, futbolcularla sohbet etti.

"AVANTAJ BİZDE"
Yöneticilerle birlikte çalışmanın tamamını izleyen Başkan Akgül, takımına güveninin tam olduğunu belirterek, "Zor bir maç bizi bekliyor. Kardemir Karabükspor bizim gibi ligin yeni ekiplerinden. Ancak saha ve seyirci avantajını en iyi şekilde kullanarak bu haftayı galibiyetle kapatacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

VERİMLİ GEÇİYOR
Fiziksel olarak ağır idmanlar gerçekleştirdiklerini belirten teknik direktör Krunoslav Jurcic de "Bu takımda hazır olmayan ve geç katılan oyuncular vardı. Milli maçlar için verilen araları aynı şekilde iyi değerlendirmeye çalışacağız. Bir an önce, ihtiyaç duyduğumuz fiziksel kapasiteye ulaşmalıyız" dedi.
BİZE ULAŞIN