Toros Kaplanı galibiyete hasret

Adanaspor eksiklerle çıktığı Kardemir Karabükspor karşısında aldığı yenilginin üzüntüsünü yaşarken, teknik adam Jurcic istifa söylentilerine tepki gösterdi

Toros Kaplanı galibiyete hasret

Spor Toto Süper Lig'de sahasında Kardemir Karabükspor'a 2- 1 yenilen Adanaspor taraftarını üzdü. Teknik direktör Krunoslav Jurcic, takımda sakatlığı bulunan futbolcuların eksikliğinin kendilerini etkilediğini söyledi. Jurcic, "Bahane aramak istemem ama bu maçtan önce sakat oyuncularımız, önemli eksiklerimiz vardı. Bu bizi kötü etkiledi. Onların yerine oynayan oyuncuların sahada daha iyi tepki vermelerini bekliyordum ama maalesef bu yaşanmadı" dedi.

'GÖREVİMİN BAŞINDAYIM'
"Erken gol de bizim için şanssızlıktı" diye konuşan Hırvat teknik adam, "Oyun dengemizi bozdu, biraz endişe oluşturdu ve bu durum tüm ilk yarıya yayıldı" diye konuştu. Alınan sonuçlardan sonra görevi bırakıp bırakmayacağı şeklindeki tartışmalara da son noktayı koyan Jurcic, "Öyle bir şey düşünmüyorum. Çalışmaya henüz yeni başladım" dedi.

'SAKATLIK ETKİLEDİ'
Teknik direktör Krunoslav Jurcic, takımda sakatlığı bulunan futbolcuların eksikliğinin kendilerini etkilediğini söyledi.

'BAŞARILI OLAMADIK'
Kulüp Başkanı Bayram Akgül kazanmak için mücadele ettiklerini ancak başaramadıklarını belirtti.

BİZE ULAŞIN