Adana Barosu’nda seçim yarışı kızıştı

Adana Barosu 29’uncu dönem baro başkanlığı için yarışan avukat İbrahim Gazioğlu ve avukat Veli Küçük seçime hazır olduklarını söyledi. 22-23 Ekim’deki seçimde 2 bin 229 avukat oy kullanacak

Adana Barosu’nda seçim yarışı kızıştı
Adana Barosu'nda seçim yarışı son surat devam ediyor. 29. Dönem Adana Baro Başkanlığı seçimi için listelerini oluşturan adaylar harıl harıl çalışıyor. Başkan adayları, meslektaşlarını ziyaret ederek projelerini anlatıyor. Demokrat Avukatlar Grubu'nun başkan adayı avukat Veli Küçük ile herhangi bir gruba bağlı olmadan seçime giren avukat İbrahim Gazioğlu 22-23 Ekim'de Seyhan Oteli'nde yapılacak olan ve 2 bin 229 avukatın oy kullanacağı seçime hazır olduklarını söyledi.

"KATILIMICI, ETKİN, GÜÇLÜ BARO"
Demokrat Avukatlar Grubu'nun baro başkan adayı avukat Veli Küçük, Adana Barosu'nda genel sekterlik ve saymanlık görevleri yaptığını ve çalışmaların içinde yer aldığını belirtti. Katılımcı, etkin, güçlü ve şeffaf bir baro için çalışacaklarını söyleyen Küçük, "Meslektaşlarımızın sorunlarını çözecek, Demokrasi, hukuk devleti, hak ve özgürlükler noktasında cesur ve dik duruş gösterecek baro oluşturacağız" diye konuştu.

"HERKESİN ADAYIYIM"
Adana Barosu Başkanlığı'na aday olduğunu ifade eden avukat İbrahim Gazioğlu, herhangi bir gruba bağlı olmadıklarını ve herkesin adayı olduğunu söyledi. Daha öncede başkanlık ve baro yönetiminde çeşitli görevleri olduğunun ve tecrübesinin altını çizen Gazioğlu, şunları söyledi: "Mesleğe ve meslektaşa odaklı, siyasetten arındırılmış, meslek siyaseti yapan, meslektaşların haklarını arayan baro için arkadaşlarımızla göreve talibiz."
BİZE ULAŞIN